2733
2734
عنوان

یه خواستگار دارم قدش کوتاهه😒

| مشاهده متن کامل بحث + 4787 بازدید | 191 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

گلم ۴_۵سانت اختلاف قد خوبه  اما  انتخاب یاخودتونه این شکلی که باهاش زندگی میکنی کنارش قدم میزنی  همه چیز بستگی به خودت داره

در پی هر قضاوت شما یک نفر می جوشد یک نفر میسوزد یک نفر می میرد قبل از آنکه زبانت آلوده به کشتن کسی شود حرف های خامت را بگذار خوب بپزد

شما دهه شصتی ها همین رفتارا رو میکنید که انقدر مجرد میمونید 😐

حالا یکم باهاش اشنا شو شاید خوشت اومد 😐

میشه با قلب مهربونت برام دعا کنی        ‏مرحله اول : ‎#آموزش_جنسی_به_کودکان_دبستانی  مرحله دوم: ممنوعیت ازدواج زیر ۱۸ سال با بهانه ‎#کودک_همسری  مرحله سوم: شما بگید...  .#سند۲۰۳۰#دولت_نابودگر
خواستگار قبلیم باهاش دوبار رفتم بیرون به دلم ننشست کلی بهم پیله کرد که چرا نمیخوای هر فرصت میخواست ...

عیبی نداره به هرحال باید آشنا بشی برای آشنایی هم این مراحل رو باید طی کنی وگرنه چجوری میخوای باش آشنا بشی؟

توام زیاد سخت نگیر اگه دیدی طرفت آدم خوبیه از نظر اخلاقی و فرهنگ خانوادگی مشکلی نداره و میشه برای یه عمر زندگی روش حساب کرد حتی اگه به دلتم ننشست بهش فرصت بده رابطه ات رو باش بیشتر کن مطمئن باش به دلت میشینه....ولی اگه دیدی کلا مشکل داره و آدم درست حسابی نیست بهش بگو شما اومدی خاستگاری منم فرصت آشنایی رو بهت دادم دلیل نمیشه ک بخوام حتما جواب مثبت بدم بعدشم دلیلتو میتونی خیلی منطقی بهش بگی مثلا فرهنگ خانواده هامون بهم نمیخورن یا هر دلیل دیگه ای و بعد هم ردش کنی تمام سخت نیست ک

حال دلم خوب نیست...میشه براش أَمَّنْ یُجیبُ بخونید...؟💔😔

عزیزم کلا سعی کن معیارهای ظاهری رو تا جایی که برات خیلی ازار دهنده نیستن از ملاک هات حذف کنی

من هم اختلاف قدی م با همسرم 32 سانت هست خیلی ترجیح می دادم که کوتاه تر باشه

تا مدت ها هم چهره ش اصلا به دلم نمی نشست 

البته ما اشنایی مون سنتی نبود

همسرم از همه لحاظ همون چیزی بود که می خواستم به غیر از ظاهر و قدش

برای من که این قضیه کاملا حل شده. شاید بعضی وقت ها به ندرت ارزو کنم کاش کوتاه تر بود یا کاش من بلندتر بودم ولی هیچ وقت ارزو نمیکنم کاش همسرم شخص دیگه ای بود

شما هم فعلا ملاک ظاهریت رو بریز دور و اگر حس می کنی این ادم واقعا لیاقتش رو داره یه عمر باهاش زندگی کنی به خاطر این مورد ردش نکن 

شما دهه شصتی ها همین رفتارا رو میکنید که انقدر مجرد میمونید 😐 حالا یکم باهاش اشنا شو شاید خوشت اوم ...

دهه ۸۰یا چیکار میکنن که همه ازدواج کردن!؟😑🤔😂

حال دلم خوب نیست...میشه براش أَمَّنْ یُجیبُ بخونید...؟💔😔
2706