2733
2734
عنوان

یه خواستگار دارم قدش کوتاهه😒

| مشاهده متن کامل بحث + 4806 بازدید | 191 پست
این نینیسایت دیگه نینیسایت قدیم نیس اکثرا شدن دهه هشتادیا پس خیلی نظراتو جدی نگیر

ببخشیدا ولی همین دهه هشتادیا بعضی هاشون نظرات عاقلانه و منطقی میدن که یه دهه ۶۰ یا ۷۰ نمیتونه  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ببین نسبت به خودت بلندتره. این مهمه. نمیشه که شما خودت ۱۶۰ باشی بعد معیار ازدواجت ۱۸۰ به بالا. و به ...

چرا نشه؟

اختلاف قد 20 سانت بین خانم و اقا درصورتیکه مرد بلندتر باشه اصلا به چشم نمیاد و خیلی هم جذابه

قد 160 برای خانم خیلی نرمال به نظر میرسه ولی اقا با قد زیر 170 کوتاه به نظر میاد

چطور بعضی اقایون دنبال خانم با قد بلندتر از خودشون هستن درصورتیکه اصلا متعارف نیست این خانم هم با قد 160 اصلا عجیب نیست دلش بخواد 20 سانت بلندتر باشه همسرش

2731
ادم سنش بره بالا افسردگی میگیره بی نتیجه بودن زندگی ...

نه،هیچ اتفاقی نمیوفته،مگه تنها هدف زندگی ازدواج هست؟ !!! هدف های مهمه دیگه ای در زندگی یک خانم وجود داره که ازدواج الویت آخر هست،مثلاهمه  اونایی ازدواج کردن به نتایج خطیری در زندگیشون رسیدن؟!!! ازدواجی که در اون دو طرف هم دیگر رو از هر نظر نپسندن به هیچ دردی نمیخوره اتفاقا این ازدواج باعث یاسونا امیدی میشه

اینایی که گفتی رو چه طور متوجه بشم باورت میشه با این سن تجربه ای ندارم دوس پسر نداشتم

بذار بیاد خواستگاری چند جلسه هم بیاد هر جلسه بشینید حرفاتونو بزنید اگه خانواده اتون مشکلی ندارن بین این جلسات اگه میتونید با هم برید بیرون حرف بزنید و شماره همدیگه  رو داشته باشید و ارتباط رو بیشتر کنید نه به منزله جواب مثبت! ب منزله اینکه میخوای بیشتر باهاش آشنا بشی ، تو گوگل سرچ کن سوالات خواستگاری برات میاد بنویسشون توی دفتر چه کوچیک و اون سوالا رو بپرس ازش البته با توجه به تفکر و عقاید خودت میتونی سوالاتش رو تغییر بدی و کلا باعث میشه خودتم هرسوالی داری به ذهنت بزنه اونا رو هم یادداشت کن و ازش بپرس....اینجوری  کم کم متوجه میشی چجور آدمیه و اینکه به همین سوالا قانع نباش حتما حتما درست حسابی تحقیق کنید

حال دلم خوب نیست...میشه براش أَمَّنْ یُجیبُ بخونید...؟💔😔
بذار بیاد خواستگاری چند جلسه هم بیاد هر جلسه بشینید حرفاتونو بزنید اگه خانواده اتون مشکلی ندارن بین ...

خواستگار قبلیم باهاش دوبار رفتم بیرون به دلم ننشست

کلی بهم پیله کرد

که چرا نمیخوای هر فرصت میخواست

خواستگارام خیلی بهم . گیر میدن که چرا نمیخوای😔

2706