2733
2734
عنوان

خدا لعنت کنه همسایه ی مزخرف رو

625 بازدید | 49 پست

ما روبه روی خونمون روی سر ساختمون روبه رویی دکل مخابراتی گذاشتن الان سرطان تو محله زیاد شده غیر از این اثرات سقط جنین و نازایی هم داره واقعا نمیدونم چیکار کنیم شبا خواب بد داریم اصلا سردرد گرفتیم رفتیم چند نفر از اهالی رو جمع کردیم بردیم دم ساختمونشون یه پیرمرد پیزوری در حال اومد دم در گفت اینا چی میگین من نامه از وزارت بهداشت و رئیس جمهور و همه جا دارم و این دکل مخابراتی رو اصلا برنمیدارم شمام برین شکایت کنین دستتون به هیچ جا بند نیست همسایه ها گفتن ما راضی نیستیم مریض شدیم پیرمرده گفت برین نفرین کنین فعلا که ماهیانه دارم ازش ۵۰ میلیون پول میگیرم و میخورم سالم و سلامت دارم زندگی میکنن اصلا کاری نمیتونید بکنید خیلی ناراحتم واقعا خیلیا بی انصافن کسی هست بدونه واقعا میشه کاری کرد یا نه؟

درآمدش عالیه راست میگه منم باشم میگم فحش بدید 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وای دارید حسادت میکنید و الا تو کوه نیستید ک کل شهر قدم ب قدم محله ب محله  هست همین اینا هم وای فای.. پس آلکی شلوغش نکنید 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

واقعا ۵۰ میلیون میدن بخاطرش؟ پس بگو من قبلا میرفتم کلاس میدیدم روی یه آپارتمان کنار اونجا گذاشتن ها میگفتم چرا اینا اجازه دادن بذارن روی ساختمونشون لابد یا زور بوده یا خر شدن. نگو درامد دارننن

میشه واسه من و خانوادم یه صلوات بفرستید؟💚
وسط مدرسه هم زدن  یعنی واقعا بیماری زا هستن

هر حال بزنن تا شعاع زیاد تاثیر داره و الان کل شهرها همینه و نمیشه دیگه جدا شد مگه بریم تو بیابون 

وای دارید حسادت میکنید و الا تو کوه نیستید ک کل شهر قدم ب قدم محله ب محله  هست همین اینا هم وای ...

خانم عزیز قضاوت ممنوع ما تا زمانی که رفتیم در خونشون خودش گقت ۵۰ میلیون میگیرم هیچی نمیدونستیم

2706