2733
2734
این ماه انجام دادم دیگه نمیدونم 

انشاالله خیر 🤲🏻🤲🏻🤲🏻 

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍
گفته فعلا صبر کن چون خیلی دادگاه دارم نفقه ، مهریه ، استرداد جهیزیه ، ضرب و شتم و توهین و افترا شوه ...

ایشالله از دستش خلاص بشی شوهرسابق منم همینجور همش تهمت کتک خیانت. بعد یبار با تلگرام مچشو گرفتم زنه قبلا باهلش، صیغه بوده با من عقد کرده بعدش ولش کرده زنه گفت ده روز بعد دوباره صیغه شدم الان شوهرم اس میداده بهش بیا باهام اونم میگفت شوهردارم میگفت عیب نداره! زنه نمیدونست من زنشم گفتم یکی از دوست دختراشم. باهام کات کرده. اونم لو داد زن اولش فلان بود زن دومش فلان بود گفتم زن اولش خ بدبود؟( خودمم)گفت آره باهم دعوا میکردن صدای گوشیشو میذاشت رو صبط برام میفرستاد ک فحش و دعوا 😒یا زنگ میزد بدگویی زنشو( ینی منو )میکرد. دیدم پس اینجوری زنهای دیگ رو فریب میداده 😒با خودم گفتم تن کبود و بینی خونی منم کاش میشد با ضبط ببینن بعد قضاوت کنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد 3ماه برمیگرده به حسابت باید بری دادگاه شماره شبا بدی 3روز بعدم میاد حسابت 

یعنی میشه شماره حسابمو عوض کنم ؟ میخوام کارتامو بسوزونم نتونه نفقه بریزه 

ببخشید عزیزم خیلی سوال پرسیدم یه سوال دیگه م داشتم

من صدای ضبط شده شوهرمو دارم که میگه دارم کارای طلایو میکنم میفرستمت خونه بابات برو طلاقتو بگیر فیلمشم دارم 

حتی صداشو دارم که فحاشی میکنه و افترا میزنه و به خانواده م توهین میکنه و اینکه میگه اره واست نخریدم لباس و اینا یا چرا غذا میپزی واسه دو نفر جا خوابمو جدا کردم دوست دارم ناهار شام صبحانه پیش خانواده مم دوست دارم به تو ربطی نداره 

اینا میتونه تو دادگاه تمکین و حتی واسه طلاق موثر باشه 

2728
ایشالله از دستش خلاص بشی شوهرسابق منم همینجور همش تهمت کتک خیانت. بعد یبار با تلگرام مچشو گرفتم زنه ...

خدا رو شکر راحت شدی من الانم میگم مرد پاکیه ولی ویژگی مثبتش فقط اینه بقیه ش سرتاپا منفی

لطفا دعا کن زودتر خلاص شم دادگاه ها به نفعم باشه رای طلاق یه طرفه بدن

یعنی میشه شماره حسابمو عوض کنم ؟ میخوام کارتامو بسوزونم نتونه نفقه بریزه  ببخشید عزیزم خیلی سو ...

من پیام اینا داشتم ازش ولی وکیلم استفاده نکرد ازش حتی رفتم پرینت گرفتم از پیاما ولی وکیلم گفت به درد نمیخوره اصلا محکمه پسند نیست ولی نمیدونم واسه شما چطوریه 

واسه اون کارتم من یادمه رفتم شماره شبا دادم به اون شماره که دادم  ریختن 1تومن جهیزیه 

پسر قشنگم میلان جون  همه زندگیمه❤️
2738
پیام و اینا که خودش مدرکه چطور استفاده نکرده 🙁

اصلا استفاده نکرد یعنی پیاماشم خیلی بنفعم نبود  چرت و پرت گفته بود خیلی زرنگ بود اصلا مدرک نمیداد دستم ک 

اخرش چجوری تونستی 

پول دادم بهش میتونستم زندانیشم کنم ولی خانوادش خیلی بد بودن میومدن مزاحمت واسه خانوادم میومدن محلمون خونه تک تک فامیلا میخاستن مفت برم یه پولیم بدم و برم 

اصلا استفاده نکرد یعنی پیاماشم خیلی بنفعم نبود  چرت و پرت گفته بود خیلی زرنگ بود اصلا مدرک نمید ...

خوب پس چندان‌موثر نبوده مال منم خیلی زرنگه و از طرفی چون هنوز فکر میکرد مثل قبل خیلی دوستش دارم یک درصدم فور نمیکرد ازش مدرک جمع کنم با ضبط صدا و فیلم

خوب پس چندان‌موثر نبوده مال منم خیلی زرنگه و از طرفی چون هنوز فکر میکرد مثل قبل خیلی دوستش دارم یک د ...

نه این خیلی بلد بود مثلا هیچ وقت نرفت کمپ ترک اعتیاد میترسید من برگه بگیرم از کمپ