2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من راحت کنار اومدم چون از اول عروسی تا حالا درگیر بودیم و من همش خونه بابام قهر بودم😕

پس شمام شرایطت مثل من بوده من فقط خودمو سرزنش میکنم که چرا میگفتم درست میشه و دوست داشتنشو باور کروم 

پس شمام شرایطت مثل من بوده من فقط خودمو سرزنش میکنم که چرا میگفتم درست میشه و دوست داشتنشو باور کروم ...

اون حتی منو دوست نداشت یه زن خراب صیغه ای داشت از اول 

پسر قشنگم میلان جون  همه زندگیمه❤️
2740
بخشیدم یکم پولش دادم 

چ بد میره با زن بعدیشم همینکارو میکنه. شوهراول منک همون بلاهای سرمنو کتک خیانت سردومی و خیانت کتک چاقوکشی سرسومی انجام داد. شوهرالانمم همون بازی سرزن قبلشو داره رومن انجام میده قهر متلک ادا و خرجی ندادن تا طرف خسته بشه قبلی 1000سکه رو بخشید الان مال من 72میگ باید ببخشی گفتم نمیبخشم طلاقم نده مهم نیس ولی مهرمو میگیرم 

چ بد میره با زن بعدیشم همینکارو میکنه. شوهراول منک همون بلاهای سرمنو کتک خیانت سردومی و خیانت کتک چا ...

چقدر بعد طلاقت ازدواج کردی ؟خیر نبینن که میان دختر مردمو بدبخت میکنن من ک هیچ وقت نمیبخشمش من از دستش پیر شدم داغون شدم موها سفید پوست چروک اعصاب داغون اصلا باهمه قطع رابطم بس ک غصه میخورم این اولین مرد زندگیم بود خیر سرم خیلی خورد تو ذوقم 

اون حتی منو دوست نداشت یه زن خراب صیغه ای داشت از اول 

فراموشش کن اصلا ناراحت نباش لیاقتشون همون فاسداست.منم واگذارش کردم بخدا الان مرض معده گرفته داره میمیره ایشالله😒باز مامانش گفته پسرم حالش خوب بشه دامادش میکنم رکورد رامبدم زده 😂

چ بد میره با زن بعدیشم همینکارو میکنه. شوهراول منک همون بلاهای سرمنو کتک خیانت سردومی و خیانت کتک چا ...

ففط میخاستم از دستش راحت شم 10سال از عروسیم میگذره و ازاون زمان آب خوش از گلوی خودمو خانوادم نرفته پایین از بس این پست فطرت اذیتمون کرده 

فراموشش کن اصلا ناراحت نباش لیاقتشون همون فاسداست.منم واگذارش کردم بخدا الان مرض معده گرفته داره میم ...

آره عزیزم خدای ماهم بزرگه انشالله اینقدر خوشبخت میشیم ک یه لحظم یاد گذشته نکنیم 

چقدر بعد طلاقت ازدواج کردی ؟خیر نبینن که میان دختر مردمو بدبخت میکنن من ک هیچ وقت نمیبخشمش من از دست ...

دوسال  یکسال زندگی کردیم من این دومی اولین کسی ک خودم  انتخاب کردم خوشحال ک میچسبم ب زندگیمو و هی قربون صدقش میرفتم عنتر هوا ورش داشت نازکرد بهم. حتی وسط رابطه. الانم قهرکرده رفته شش ماهه. خداخیر بده دختر همسایه مامانمو چهاربار ازدواج کرده 😂مامانمم گفت جداشو بعدا دوباره ازدواج کن مث فلانی.