1735
1714

تخفیف 37 درصد ضد آفتاب اسپات بایودرما در جشنواره روز دختر

1718

عزیزم من دوساله پریودیم نامنظمه الا دقیق دوساله هی صورتم جوش میزد بعدش ینی تموممم ماسک های دنیا چ خریدنی چ خانگی رو استفاده کردم!!تنها. خوبی داشت باعث شفافیت و روشتی و سفتی صورتم میشه هیچچچچچچ موقعععع به جوش نزدنم کمک نکرده هیچ موقع!امااااا الان یک ماه رفتم دکتر زنان مشکلم حل کنم تاااازه دیروز داروهام گرفتم بعد کلی سنو و ازمایش خون اما اما الا یک هفتس دارم دود عنبرنسا و اسفند میدم ینی واژنم رو دود میدم کل جوشام رفتم دیگ نمیدونم تااخراینجور باشه یانه اما کلشون رفته تف ب شیطون

1760

خمیر دندانم ک بچه هامیگن نزن چون من خودم میزدم بدتر جوشام پر پر میشد حواسست باشه هرچیزیو ب صورتت نزن ممکنن بدتر صورتت تحریک کنه من کلی تعریف الوئه ورا شنیدم باورت میشه عیدی زدم ب صوزتم صورتم پر لک جوش و سیاه شدن رنگم شد حواست باشه هرچیزیو امتحان نکن من دیگ خودم هرچی ماسک رو زمین زدم

1665
پس من چیکارکنم واسه منم داغون شده صورتم

نمیدونم.. جوشات چرکی هستن یا عفونی. شما باماسک این چیزا خوب نمیشی اونم بی دلیل یهو کلی صورتت جوش زده بنظرم تا فرصت داری و جای جوشات سوراخ نشده و منافذت باز نشده حتما برو دکتر پوست خوب اگ عفونی باشن. دیگ دکتر خودش میدونه یکی از دوستام جوش عفونی داش بخاطر محصولات بدی ک زده بود رو پوستش میگف صورتم جای خالی روش نبوده رفته دکتر بهش فک کنم فکر کنم قرص هگزان داده الا صورتش انقدر صافه ک حد نداره باز با ینفر دیگ توی تاکسی یسال پیش هم صحبت شدم میگف خیلی جوش داشتم داکسی سایکلین خوردم اونم صوذتش صاف صاف بود ... ببین عزیزم تا دیر نشده ازمن میشنوی اشتباه منو نکن برو دکتر پوست خوب تا منافذ صوزتت باز نشده درمان کن ... البت اینم بگم اگ فکر میکنی یکدرصدم مثل. منی. اول دکتر زنان زایمان واجب تر از دکتر پوست چون امکانتااره جوشات مثل من چرکی باشع بخاطر کیست باشه چون من جوشام بخاطر کیست ریز و هورمون شیر بودن !و باهیچکدوم ازاین ماسک و.... خوب نمیشی ازمن گفتن

1651