1735
1707

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1718

خواهرم

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.

اول از همه خدا بعد امام زمان 

و بعدش همسرم 

همین😊

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎... میشہ براے شادے روح همـ سنگـرهاے همسرمـ صلواتـ بفرستے؟(شہ🌹ـداے ناوچہ ڪنارڪ)  دلمـ یہ بغل ڪربلا میخواهد😍💔... درگیـر یڪ نگـاه تو شد روزگـار مڹ آقایے ❤ یڪے اومده تو زندگیمـ ڪہ همہ جوره حواسش بہمـ هستـ و دوستمـ داره😁..آبجے صلواتـ براے برآورده شدن حاجتتـ میفرسمـ فقط حال ندارمـ اطلاع بدمـ(چون شیرازے هستمـ)  تفریحمـ در ایڹ شہر غریبـ قدمـ زدڹ رو صخره ها و ساحل قشنگـ چـابہار   ...عزیزمـ دنبال بحثـ بیہوده نیستمـ اگر ریپلاے نمیڪنمـ بہ معنے ڪمـ اوردن نیستـ بہ معنے اینڪہ دنبال تخریبـ روحیہ جنابعالے نیستمـ  ...   

مادرم

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
1760
1759

شوهرم

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بگذار همه مسخره کنند چادرت را، سیاه بودنش را، چهره بدون آرایشت را، می‌ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه  «عج» 

همه حرف هايم رو با خداي مهربون مي زنم 

بعضي حرف هايم رو با مادرعزيزم و خواهرانم مي زنم 

اما با شوهرم نه چند بار گفتم بعد به رخم کشيد

سلام بر قطب عالم امکان، سلام بر مهدی موعود، سلام هر صبح و شام بر مظلوم عالم، آقای من روحی فداک میشه زودتر بیای، خيلي دلم گرفته ازش خبري ندارم نمي دونم کجاست و چيکار مي کنه اصلا حالش چطوره؟ امام زمانم رو ميگم... خيلي دلم براش تنگ شده، خيلي، فقط این رو می دونم که مهدی تنهاست، مهدی غریبه، مهدی مظلومه، آقا موقع ظهور منم باشم، الهی هر بلا از حضرتش دور  الهی من بلاگردان مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف، اللهم اغفر للمومنین و المومنات والمسلمین والمسلمات جمیعا و رحمه الله و برکاته    فالله خیر حافظا و هو الرحم الراحمین افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد یا کاشف الکرب عن وجه الحسین علیه السلام اکشف کربی به حق اخیک الحسین علیه السلام 

مادرموخواهرام

گروه زرد💛  وزن اول۷۸ 🙍‍♀️هدف۶۰.👱‍♀️    برایتان اینگونه آرزومیکنم؛آن زمان که درمحشرخدابگویدکه چه داشتی؟حسینسربلندکندوبگویدحساب شد!مهمانمن است....   چهارشنبه ۱۳۹۹/۱/۲۶