2733
2739
عنوان

شادترین لحظه عمرتون 😄

| مشاهده متن کامل بحث + 750 بازدید | 109 پست
پس باید بگم کولرمون خراب بود و وقتی درست کردیم از ته دل خوشحال شدم چون خیلی گرم بود 😂😂😂

ایول عاشقت شدم یکی از بهترین لحظات زندگی همینه 😂😂

اگه داستان زندگیمو فیلم کنم 😏 تو پیام بازرگانی وسطشم نیستی 👎😎😏😂
گرفتم خب پس با این وضع خدا رو شکر😄

خدا قسمت همه منتظرا بکنه😆😆

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پس باید بگم کولرمون خراب بود و وقتی درست کردیم از ته دل خوشحال شدم چون خیلی گرم بود 😂😂😂

آره توجه کردی شادی هامون فقط همیناست دیگه چیزی نمیمونه😂ولی همین شادی برای من کوهی از غصه شده. منم روزی که محضر داشتم عقدمو امضا میکردم اینقدر خوشحال بودم که میگفتم خدایا بابت کدوم کارخوب به من این آدمو دادی.حالا همون آدم میخواد از زندگیم بره.همش به امضام تو دفترچه نگاه میکنم که چقدر با ذوق بوده.همش یاد اون حسم میوفته.یاد چشمای خوشحالم...

😂😂😂 خداروشکر اسی ازت ناامید شده بودم بی وژدان هم خودتی😂😂😂

ای شیتون بی وژدان😂😂 ولی نگا کن کسی کلا هیچ نظری نداره 😄  

2738
آره توجه کردی شادی هامون فقط همیناست دیگه چیزی نمیمونه😂ولی همین شادی برای من کوهی از غصه شده. منم ر ...

😭😭😭😂😂😲😲😲 خب چرا نمیتونی جدا شی 😊

ای شیتون بی وژدان😂😂 ولی نگا کن کسی کلا هیچ نظری نداره 😄  

کلا ملت غم دوستی شدیم دست خودمونم نیست اکه به تاریخ نگاه کنیم جای تمام جشن های باستانیمون شده عزاداری و غم و غصه 

Silenc says a lot more than you think 🤍
آره توجه کردی شادی هامون فقط همیناست دیگه چیزی نمیمونه😂ولی همین شادی برای من کوهی از غصه شده. منم ر ...

غمگین ترین لحظه بنظرم همینه که آدم ببینه یادآوری شادترین لحظاتش دیگه خوشحالش که نمیکنه هیچ اشکشم ممکنه در بیاره😣😵

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.

بچه ها یه چیز بگم برای خودم خیلی خنده داره حدود ۲۰ سال پیش وقتی خیلی بچه بودیم با دوستم رفتیم پاساژ از طبقه بالا با پله برقی میخواستیم بیایم پایین ولی اشتباهی سوار شدیم حالا هی از پله میرفتیم پایین دوباره برمیگشتیم بالا اصلا یه وضعی بودا همه مغازه دارا غش کرده بودن از خنده هنوز یادم میفته هم خندم میگیره هم شرمنده میشم از خنگیمون😂😂

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن