2733
2739
عنوان

شادترین لحظه عمرتون 😄

| مشاهده متن کامل بحث + 750 بازدید | 109 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هروقت مامانم میخنده واقعا شادترین لحظه زندگیمه با تمام وجود کیف میکنم

راس میگی بهترینش همینه تو زندگی ههمون لحظات خوب و خوشی های زیادی هس ولی ما فقط جنبه منفی رو در نظر میگیریم و همونا هم تو ذهنمون ثبت میشه واسه همین وقتی میگین لحظه شاد کسی چیزی یادش نیست 

ولی به نظرمن همین که الان سالمیم و خونواده ای داریم که خیلی ها در حسرتشن بهترین خوشی و شادی دنیا محسوب میشه😄

اگه داستان زندگیمو فیلم کنم 😏 تو پیام بازرگانی وسطشم نیستی 👎😎😏😂
2731

آها

و سفر راهیان نوری که با دانشگاه رفتم....

وای خدا خیلی لحظات زیبایی بودن...

کربلا نجف سامرا کاظمین مشهد راهیان نور....

واقعا حتی لحظه ی ازدواج و فهمیدن اینکه باردارم و قبولی تو تیزهوشان و دانشگاه، هیچچچکدوم به قشنگی اینا نبود

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    
میگم به عقد و امضای عقدم که با ذوق بوده فکر میکنم دلم میگیره.چون داره ازم جدا میشه.من که دلم نمیخواد ...

خدایی من فک کردم میخای جدا شی نمیتونی 😲 حلالم کن 😁

غمگین ترین بنظرم همینه که آدم ببینه یادآوری شادترین لحظاتش دیگه خوشحالش که نمیکنه هیچ اشکشم ممکنه در ...

غمگین ترینم همینه برام تجربه شد.دلم واسه اون روزام میسوزه که چقدر شاد بودم و خبر از عوض شدن روزگار نداشتم

2738
آها و سفر راهیان نوری که با دانشگاه رفتم.... وای خدا خیلی لحظات زیبایی بودن... کربلا نجف سامرا ...

درباره تیزهوشان اینو نگو که الان ارزومه قدرشو بدون 😂

شاد ترینش اولین باری بود که تو دو سالگی خودم با سلیقم کفش انتخاب کردمو از ذوق سه ساعت تو بازار راه رفتم که هنوزم یادم مونده😊😊😊😊😊😊😊

دوست بدار کسی را که دوستت دارد حتی اگر غلام درگاهت باشد و دوست مدار کسی را که دوستت ندارد حتی اگر سلطان قلبت باشد...
بچه ها یه چیز بگم برای خودم خیلی خنده داره حدود ۲۰ سال پیش وقتی خیلی بچه بودیم با دوستم رفتیم پاساژ ...

😂😂😂😲

راس میگی بهترینش همینه تو زندگی ههمون لحظات خوب و خوشی های زیادی هس ولی ما فقط جنبه منفی رو در نظر م ...

اره بابا وقتی مشکلات و غم زندگی زیاد میشه از یجایی به بعد تصمیم میگیری با هرچیزی شاد کنی خودتو بلکه نپوکی 

خرید لاکی که دوست دارم عین بچه ها منو به وجد میاره

Silenc says a lot more than you think 🤍
شاد ترینش اولین باری بود که تو دو سالگی خودم با سلیقم کفش انتخاب کردمو از ذوق سه ساعت تو بازار راه ر ...

واااای خیلی حال میده 😂😂😲

درباره تیزهوشان اینو نگو که الان ارزومه قدرشو بدون 😂

من در حسرت قبر پیغمبرم....و بقیع...

ان‌شاءالله آرزو به دل نمیرم....

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله