2733
2739
عنوان

برنامتون واسه تعطیلات چیه؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 969 بازدید | 103 پست
کدوم‌تعطیلی ،شوهرم باید بره سر کار،همه شو  

شغلش چیه مگه؟؟؟

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر

میخوام با اون سسی که یاد دادی سالاد سزار درست کنم😁😂

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️امروز ۲۲ اردیبهشته و من جواب آزمایشم رو گرفتم و فهمیدم یه نی نی تو دلم دارم✨️💖من کی انقدر بزرگ شدم؟!🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما عید فطر میخواستیم بریم چالوس ..کنسل شد😢شوهرم برو خودش نمیاره این هفته بریم چیکار کنم؟؟

بايد ياداوري كنم ك يه ويروسي هست به اسم كرونا الان در كمينه و ما دهنمون سرويسه از قرنطينه اونوقت تو پاميشي ميري چالوس

2742
جاده جالوش قفل شده از ترافیک  مردم خجسه ای داریم  ما هیج جا  نمیریم البته بی پولی ب ...

کاش مام پول نداشتیم..شوهرمینا اصلا اهل مسافرت و گردش نیستن 

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر
تو ماشینیم خب..دلم پوسیده

وقتی ترافیک زیاد باشه چندین ساعت یه نقطه بمونین‌مجبور میشی پیاده شی،از دستشویی بین راه استفاده کنی همش خطر داره 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
2740
این تعطیلتا تعطیلات عزاداریه نباید جایی رفت از خدا بترسید

😐مردم عاشوارا میرن دریا

وقتی ترافیک زیاد باشه چندین ساعت یه نقطه بمونین‌مجبور میشی پیاده شی،از دستشویی بین راه استفاده کنی ه ...

اصلا شوهرمم نمیبره😐😢

ما از بهمن پارسال تو تعطیلاتیم اگع اشتباع نکنم😂

خونمون شدع تور اروپایی 🤣

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2706