2733
2734
عنوان

برنامتون واسه تعطیلات چیه؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 969 بازدید | 103 پست
کدوم‌تعطیلی ،شوهرم باید بره سر کار،همه شو  

شغلش چیه مگه؟؟؟

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر

میخوام با اون سسی که یاد دادی سالاد سزار درست کنم😁😂

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️امروز ۲۲ اردیبهشته و من جواب آزمایشم رو گرفتم و فهمیدم یه نی نی تو دلم دارم✨️💖من کی انقدر بزرگ شدم؟!🤍امروز ۹ خرداده ومن برای اولین بار صدای قلبشو شنیدم😇

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ما عید فطر میخواستیم بریم چالوس ..کنسل شد😢شوهرم برو خودش نمیاره این هفته بریم چیکار کنم؟؟

بايد ياداوري كنم ك يه ويروسي هست به اسم كرونا الان در كمينه و ما دهنمون سرويسه از قرنطينه اونوقت تو پاميشي ميري چالوس

2731
جاده جالوش قفل شده از ترافیک  مردم خجسه ای داریم  ما هیج جا  نمیریم البته بی پولی ب ...

کاش مام پول نداشتیم..شوهرمینا اصلا اهل مسافرت و گردش نیستن 

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر
تو ماشینیم خب..دلم پوسیده

وقتی ترافیک زیاد باشه چندین ساعت یه نقطه بمونین‌مجبور میشی پیاده شی،از دستشویی بین راه استفاده کنی همش خطر داره 

این روزا از رو  نداری عاشق و معشوق میشن                           من یه لیلی‌میشناسم مهرشو از مجنون گرفت
این تعطیلتا تعطیلات عزاداریه نباید جایی رفت از خدا بترسید

😐مردم عاشوارا میرن دریا

وقتی ترافیک زیاد باشه چندین ساعت یه نقطه بمونین‌مجبور میشی پیاده شی،از دستشویی بین راه استفاده کنی ه ...

اصلا شوهرمم نمیبره😐😢

ما از بهمن پارسال تو تعطیلاتیم اگع اشتباع نکنم😂

خونمون شدع تور اروپایی 🤣

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
شغلش چیه مگه؟؟؟

تو‌خودروساری کار میکنه ،از بس ماشین ثبت نام کردن ،قراره دهن‌ما سرویس شه 😤

این روزا از رو  نداری عاشق و معشوق میشن                           من یه لیلی‌میشناسم مهرشو از مجنون گرفت
2706