2733
2739
عنوان

از شوهرم ناراضی ام

| مشاهده متن کامل بحث + 1881 بازدید | 125 پست
بابا من همیشه خودم کارای بچه رو میکنم ببین حمومش کردم دادمش دست باباش گفتم پوشکش کن تا من خیرسرم ی ک ...

من دادم‌بغلش گفتم پوشک کردی که کردی.،نکردی و جیش کرد عواقبش پای خودت😶 بعد اون دیگه یاد گرفت الانم دیگه پسرم خودش میگه بابا پوشک کنه😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر باید بهت بگم حرف زدن برای تغییر آدم ها بک جور نصیحت هست و بنظرم تقریبا تمام آدم ها مخصوصا مردا بخاطر غرور بیشتر،اگر ظاهرا ب رو نیارن باز ته دلشون رنجش خاطر هست....شما تغییر رو توی رفتار و اخلاق خودت شروع کن شوهرت محبت کلامی ضعیفی داره همین..

من ی کانال برات می فرستم تو تل شوهرت رو عضو کن اونجا اینکه اون مطالب رو خودش بخونه بهتره تا شما بهش بگی ..

بعد خودت چقدر محبت کلامی و پیامک عشقولانه و سورپرایز برای اون می کنی؟

باید بدونی شوهرت فرض ۳۰ سال اینجور بوده و تو برای کمی تغییرش باید صبور باشی، ب صورت نیاز ازش بخواه بگو علی دوست دارم الان بغلم کنی یا بگو دلم الان بغلت رو میخاد...

غذا پختی بعد نوش جان کردن ایشون تشکر کرد قشنگ لپ ببر جلو اشاره کن بوسه کنه بعد با لبخند ملیح بگو نوش جونت عزیزم یا عشقم با هر چی

شب اصلا اصلا ب هیچ وجه جاتون جدا نباشه بعد همونجا باز بگو دوست دارم بغلت کنم، بغل ک کردی قربون صدقه ش برو تشکر کن ازش بخاطر زحماتش ک شما برعکس غر میزنی چقدر کار اخه، ببین مردا دیوونه تعریف کردن زنشون از خودشون هستن... ابنجوری ک از تاپیک مشخصه شما بجای تعریف و تمجید و دیدن خوبی شوهرت فقط ب بدی هاش و کاستی هاش تمرکز کردی و از اون بدتر شوهرت رو متوجه کردی ک کاستی هاش بیشتر جلوی چشمته....

پس غر زدن ممنوع، قربون صدقه و تعریف و تمجید و افتخار ب داشتن شوهری ک همه تلاشش برای میشه و همینطور پدر خوب برای بچه ت هست قول میدم بشه شوهری ک کاملا ازش رضایت داری...

مردا وقتی مدام تحقیر بشن دلسرد میشن اصلا اینکارو نکن... یعنی ممکنه علت دبر اومدن خونه همین باشه

فکر نکنی مشاور بازی در میارم و شعار میدم من بعد ۵ سال گمراهی اینحوری ز ندگی مونو نجات دادم... 

۳بار تعلیقی ام،از من بترس
یکم سخت تر بگیر به زندگیت اصلا خودتو ناامید نکن اگر پدر و مادرت جوری نیستن که بتونن حامیت باشن طلاق ...

اره درد من اینه ک حامی ام نیستن دلسوزمن ولی خب حقو بمن نمیدن برای طلاق میگن بچه داری باید بسازی، شوهرم در حدم نیس خیلی کمه برام

2728

منم می گفتم دست و ما چلفتی و بی عرضه ای یعنی هر خرابکاری می کرد با لحن تند می گفتم اینا رو....

بعد خواهرم که پای درد و دل هام هست تلنگر زد بهم منو با کانال تل آشنا کرد برای داشتن زندگی بهتر، بگما من خودم خسته شده بودم و از ته قلب دلم نی خواست اوضاع عوض بشه میخام بگم اراده باید کنی،وقتی شروع کردم و اولین جمله عاشقانه رو روی در خروجی خونه چسبوندم ک همسرم صبح ببینه همونجا شوهرم پیامک زد بهم ک عکس العمل اون بود و هر روز جلو رفتم و اون کارها ک گفتم انجام دادم و هنوزم ک هنوز اکر شبی بغل نکنه میگم منو بغل کن...بعضی مردا پررو میشن اما شوهر من و شما از اون دست نیستن‌‌‌...اگر از ما و تندی زبان ما برنجن ب رو نمیارن ولی از درون میشکنن و ب مرور دلسرد میشن...

واقعا اون شوهر دست و ما چلفتی تبدیل شد ب مردی ک می خواستم نه بکم ۱۰۰درصد ولی ۸۰ درصد شد،باور کن من ب جدایی ام فک کرده بودم زمانی 😬

الان رابطه جنسی و عاطفی و اینا خیلی بهتر شده

از شروع من ۲ سالی می گذره..

الان می تونم بگم شوهرم اشتباهات پیش پا افتاده داره هنوز ولی من از اینکه دارمش خوشبختم و نسبت ب قبل خیلی عوض شده .

اره درد من اینه ک حامی ام نیستن دلسوزمن ولی خب حقو بمن نمیدن برای طلاق میگن بچه داری باید بسازی، شوه ...

همین جمله ی آخرت و اون باور شده بلای زندگیت 

چرا برات کمه؟ تحصیلات داری، زیبایی داری، ب این چیزا نمیگم افتخار نکن اما انسانیت از همه چیز مهم تره این تفکرات مقایسه  و سر بودن رو از ذهنت بریز بیرون...

من دادم‌بغلش گفتم پوشک کردی که کردی.،نکردی و جیش کرد عواقبش پای خودت😶 بعد اون دیگه یاد گرفت الانم د ...

ن بابا گفتم مگه فقط بچه منه یکم گردن بگیرش انگار با دیوار حرف میزدم😑البته تب داشت و تازه از خواب پاشده بود ولی تو روز عادی هم پوشکش نمیکنه،خو مادر مگه گناه کرده ک همیشه بچه باید بچسبه بهش

منم می گفتم دست و ما چلفتی و بی عرضه ای یعنی هر خرابکاری می کرد با لحن تند می گفتم اینا رو.... بعد ...

اره حرفاتو قبول دارم بمنم مبگه بازبونت میرنجونی ولی خب زبون تندم بخاطر ناراحتی از خودشه، زمانی ک دوسش داشتمو دیگه یادم نمیاد میشه برام بگی چکارا میکنی من دست و دلم نمیره بهش جمله عاشقانه بگم انگار فکمو میبندن

2740
استارتر باید بهت بگم حرف زدن برای تغییر آدم ها بک جور نصیحت هست و بنظرم تقریبا تمام آدم ها مخصوصا مر ...

حرفاتو کاملا میفهمم و قبول دارم چون گاها از خودش شنیدم تو ناراحتیش میگه از بس غر میزنی دوس ندارم بیام خونه گاها میچرخم بیرون ک وقت بگذره اینا دلمو ب درد میاره مگه من همونی نبودم ک کف پامو میبوسید؟ مگه من ازاولش اینجور شدم؟جاشو راحت ازم جدا میکنه بیشتر وقتا میره تو پذیرایی میخوابه بش میگم شش ساله حسرت ب دلم موند بغلم کنی بخوابی ولی همش پشت میکنی بهم، بعضی وقتا خودم از پشت بغلش میکردم ولی ب جای اینکه متوجه بشه دوس دارم پشت میکرد بم میگفت بغلم کن خوبه، شما راست میگی محبت کلامیش ضعیفه و سوپرایز کردن و فکر ب اینکه چطور خوشحالش کنم انگار اکثر مواقع نداره دوسش دارم ولی باور نمیکنم اون دوسم داشته باشه دیگه

اره حرفاتو قبول دارم بمنم مبگه بازبونت میرنجونی ولی خب زبون تندم بخاطر ناراحتی از خودشه، زمانی ک دوس ...

کاملا می فهمم چی میگی شوهر منم مدام از زبونم گله می کرد، اولش شاید نجرخه اما بستگی داره ب عکس العمل شوهرت اگر اون اوکی باشه و درک داشته باشه اون دوست داشتن واقعی قبل بر می گرده ب قلبتان...

ببین هر کدوم راحتتری بکن: یا ی جمله عاشقانه و تشکرگونه از زحماتش برای ز ندگی و مخصوصا شما  و بچه ت می کشه بنویس و زیرش بنویس عاشق همیشگی شما مریم..... یا کلا با پیامک بگو ب گوشیش پیامک بزن بگو ممنونم ازت بخاطر این همه زحمت برای من و کوجولو، سایه ت همیشه بالای سرمون باشه ان شااله، با همه تندی هام عاشقتم.

همین جمله ی آخرت و اون باور شده بلای زندگیت  چرا برات کمه؟ تحصیلات داری، زیبایی داری، ب این چی ...

من خیلی زیبام وقتی ب خودم میرسم همه نگاها بهمه شوهرم هم قدمه ب خودش زیاد نمیرسه معمولیه حتی خواهرم این اواخر بم گفت حیف شدی، من کسی دیگه رو دوس داشتم ک نیومد جلو و گاهی فکرش...

حرفاتو کاملا میفهمم و قبول دارم چون گاها از خودش شنیدم تو ناراحتیش میگه از بس غر میزنی دوس ندارم بیا ...

قشنگ خود ما هستید، خواهرم گفت بجه هست ک هست، باید کنار هم باشه رختخوابتون ما سر دعوا خدا نکردیم کلا بعد پسرم ۳سال حدا می خوابیدیم ک بچه اذیت نشه و رابطه ۲هفته یکبار اونم من می گفتم همش،

من کلی غر می زدم می گفتم وا مرد گنده این همه بهش تذکر میدم انگار ن انگار بخدا منم همه این کارها کردم...

ولی آخر این راه جواب داد، بگو علی خب تو اونجور میگی من دلم میشکنه، درسته زبونم تنده ولی سعی نی کنم درستش کنم این وسط توام کمک کن سعی کن از چیزایی ک می دونی دوست ندارم کنی دوری کن..

حالا اینو ک گفتی اونم قاعدتا موافقت می کنه، میری ۲تا کاغذ میاری بدون ابنکه دلت بشکنه و برنجی بهش بگو ازم چه خواسته اس داری صادقانه بنویس و بنظرت چه خوبیها و رفتار بد دارم بنویس خب؟ اون یکی کاغذ با لحن آروم ب دور از کنایه شمام خواسته هات و خوبی و بدی هاش رو بنویس ‌بعد کاغذها و عوض کنید.قرار بزارید بدون کینه و با روحیه انتقاد پذیر خواسته های طرف مقابل رو انجام بدید کاری ک طرف مقابل دوست نداره رو انجام ندید و صد البته که کنی اغماض کنید در حق هم. 

خب اگر برای بهتر شدن زندگی هر دو تمایل داشته باشید نتیجه ی خوبی می گیرید.

سخته برام ولی تلاش میکنم 

ی چیزی رو بگم بهت دیدی مردا ساعت ها با خواهر یا رفیق هاشون میگن و میخندن ولی ب زن میرسن انگار بدعنق و بد اخلاق میشن، خب مرد ک همون مرد پس زن باید ببینه چی شده ک اینجوره الان شماب برادرت گیر میدی و سخت گیری می کنی؟؟؟ نه خب ب رفیق هات عیب جویی و سخت گیری می کنی ؟؟ نه

یا دویت شوهرت چجوریه بنظرت باهاش؟سعی کن مثل رفیق هاش باهاش رفتار کنی..

دوستت ی خطایی کنه زود عصبی میشی و قاطی می کنی خب مسلما نه اول حرف تو دهن نگه می داری میگی چجوری بگم زیاد ناراحت نشه درسته؟؟ با شوهرت رفیق باش، زیاد سه گیری نکن دوستم 

میگن آدم بعد ۵۰ سالگی میگه ای بابا برای جه چیزایی حرص می خوردم. 

خواهشا همین فردا بشین ک ب تک تک خوبی هاش فکر کن و ب عشقی ک اوایل بهش داشتی مطمئنم اون عشق هست فقط باید دوباره شعله ور بشه...

خواهشا اون پیامکرو بزن من منتظرم فردا برای عکس العمل شوهرت

ی چیزی رو بگم بهت دیدی مردا ساعت ها با خواهر یا رفیق هاشون میگن و میخندن ولی ب زن میرسن انگار بدعنق ...

اره باخواهرام خوبه تو جمع خونوادم خوبه ک من ناراحت میشم میگم چرا با من بد رفتارو سرده کنار اونا میگه میخنده بذله گوئه ولی ب من میرسه انگار حوصله نداره بعد من ی حالی دارم جایی ک بدونم از بودنم خوشحال نیستم اونجا رو ترک میکنم حالا ببین جقد عذاب میکشم تو خونم شوهرم بم توجه نمیکنه ومجبورم درستش کنم الان اون مسیجو براش میفرستم

2706