2733
2739
عنوان

چجوری دستپختم عالی بشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 816 بازدید | 74 پست
خوب سواله دیگه

اهواز

دلداده علی اکبرم 💖. شیدای ابوالفضلم💟.مجنون حسینم❤.کنیز زینبم💞      الحمدالله.🤗.      میشه برای حاجت روایی شدنم یه صلوات فقط یه دونه بفرستی . مرسی😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پیاز سرخ کرده ، ادویه ی فراوون ،بذار خوب جابیفته غذات و وقت براش بذار و هر چی که لازم داره رو حتما بهش اضافه کن

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
2738
بیاین پیج من کلی غذاهای خوب دارم😂

پیجتون کجاس

دلداده علی اکبرم 💖. شیدای ابوالفضلم💟.مجنون حسینم❤.کنیز زینبم💞      الحمدالله.🤗.      میشه برای حاجت روایی شدنم یه صلوات فقط یه دونه بفرستی . مرسی😍
تعریف نمیکنم ازخودم ولی دست پختم تو فامیل خودم و شوهرم زبان زد شده😁

خب قورمه سبزی رو چجوری درست میکنی

استخر نکن خوش نمک بپز مواداولیه ت خوب باش مارک شناس باش موادتازه تا میتونی استفاده کن بعدشم بخوای خوب بشه بیخیال رژیمی بودنش بشو البته ناسالمم نپز به اندازه 

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

به نظر من اگه از رو اصول و درست اشپزی کنی اصلا خراب نمیشه . مثلا فسنجون باید کاملا جا بیوفته من جایی فسنجون خوردم انگار گردو اسیاب شده رو ریخته بودن تو اب ... خوب معلوم بود اشپز دل به کار نداده بود و با شعله زیاد و زمان کم پخته بودش

فقط با حوصله آشپزی کن و براش وقت بزار.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:68،وزن جدید:61/400،وزن 99/2/28: 61،وزن 99/3/11: 60/700،وزن 99/4/8: 58/500،وزن 99/5/5: 57/300،وزن هدف: به هدفم رسیییییییییدم.💪💪💪💪.خواستن توانستن است💪💪💪💪*با تشکر فراوان از الهه جون و سرگروه های عزیز😍😍😍
2706