2737
2739
عنوان

چجوری دستپختم عالی بشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 819 بازدید | 74 پست
رب هم میزنن؟ من ظهر درست میکنم سبزیامو تا شب امادس

ن دیگ رب نمیزنم من ،فقط خیلی روغن میبره سبزی هنگام سرخ شدن من چند دیقه قبل خاموش شدن آبغوره هم میریزم یکمی

عین بیرونیا میشه

هاکونا متـــــاتا🙋😏
ن دیگ رب نمیزنم من ،فقط خیلی روغن میبره سبزی هنگام سرخ شدن من چند دیقه قبل خاموش شدن آبغوره هم میریز ...

عالی. مرسی از لطفت 

اگه زحمتی نباشه .بم بگو قیمه رو چجوری درست میکنن؟

دلداده علی اکبرم 💖. شیدای ابوالفضلم💟.مجنون حسینم❤.کنیز زینبم💞      الحمدالله.🤗.      میشه برای حاجت روایی شدنم یه صلوات فقط یه دونه بفرستی . مرسی😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بسیااارم عالی تشکر میکنم

نوش جان پیشا پیش

اگه قلق غدا دستت بیاد دیگه تایم مهم نیست تو اکثر غذا ها

ولی بعضی غذا ها واقعا تایم میخواد که وقت بزاری قطعا عالی میشه 

من اعتقاد دارم دست هر زنی توی غذا یه مزه ای میده مثل اثر انگشت همه باهام فرق دارن اما تو موفق میشی

نوش جان پیشا پیش اگه قلق غدا دستت بیاد دیگه تایم مهم نیست تو اکثر غذا ها ولی بعضی غذا ها واقعا تای ...

قربدنت گلم . مرسی

دلداده علی اکبرم 💖. شیدای ابوالفضلم💟.مجنون حسینم❤.کنیز زینبم💞      الحمدالله.🤗.      میشه برای حاجت روایی شدنم یه صلوات فقط یه دونه بفرستی . مرسی😍
2728
فیلتر شکن ، یوتیوب فیلتره

واقعا😫

عالی. مرسی از لطفت  اگه زحمتی نباشه .بم بگو قیمه رو چجوری درست میکنن؟

قیمه هم میتونی از گوشت و استخون گوشتی باهم استفاده کنی میتونی گوشت خورشتی بدون استخون استفاده کنی 

من هم گوشت هم استخون گوشتی استفاده میکنم چون همسرم به شدت گوشت خاره،بازم پیازرو ریز خوردش میکنم چنتا حبه سیر هم رنده ریز میزنم با گوشت میزارم بپزه و سرخ بشه طعمشون به خورد هم بره بعدش لپه رو اضافه میکنم البته من لپه هامو زیاد نمیپزم که از اول خورش بزارم بپزه با آب خورش ،بعدش ادویه ها و رب گوجه هم میزنم چند دقیقه تفت میدم آب میریزم تا تقریبا دو الی سه بند انگشت از موادم بالاتر باشه میزارم جوش بیاد ۲۰دقیقه عاخرم یه لیمو سبز خشک شده کوچیک میندازم ،من غذاهامو روغنی درست میکنم خوب میشه ولی زیاد روغن هم نمیزارم استفاده بشه

هاکونا متـــــاتا🙋😏
2740
چرا؟؟ ببین تو تلگرام بهت ادی میدم همونجا لینکو بهت میدم عضو بشی Aseman6814

تل ندارم😷

سایش مستدام عزیزم😘

❤❤❤❤

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....