2737
2734
عنوان

کچل شدم😩😬😬😬مامانی بچه های زیر سه سال

| مشاهده متن کامل بحث + 21651 بازدید | 604 پست
ب خدا کم مونده خودم برم بالای کمد بشینم.... باور میکنی ب همه جا دسترسی داره؟؟ هرچیزی رو میزاره سکوی ...

پسر من همین الان روی یخچال نشسته داره ماشین بازی میکنه🤕

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
دخترمن خیلی گریه میکنه، خیلیم بد غذا ه پسر منم خیلی لجبازی میکنه تو جمع فقط گریه میکنه تو خونه هم ف ...

ب خدا حالتو درک میکنم واقعا میفهممت

خیلی سخته

درمورد بد غذایی دخترت اگه شیرت رو میخوره مجبورش نکن....خودتو اذیت نکن

ب خدا پسر منم خیلی گریه میکنه و نق میزنه

از همه بیشتر از این حرصم میگیره انگار مادر پدر نداره..‌انگار مادر پدرش شمر ذی الجوشنن...هرکی میاد خونمون دلش میخواد باهاش بره😐 الان با اینایی ک من گفتم تو چی فکر میکنی در موردم😐

خب میگی ببین چجوری رفتار میکنه ک این ازشون فراریه😐

وای ب خدا انقد تو خونه آزاده خدا میدونه فقط

باهاش بازی میکنم ولی باز میکه بازی کن...واقعا بایه بچه ی شیرخواره ی دیگه نمیشه همه وقتمون از صبح تا شب مال اون باشه😒

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پسر من همین الان روی یخچال نشسته داره ماشین بازی میکنه🤕

دروغ نگوووووو😂😂😂

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
مامانایی که دوتا بچه دارن فاصله شنیشونو بگید لطفا

دوسال و دوماه

& ...

شما خیلی داغ دلت زیاده مثل این ک😅

ب خدا حالتو درک میکنم واقعا میفهممت خیلی سخته درمورد بد غذایی دخترت اگه شیرت رو میخوره مجبورش نکن. ...

پسر منم اونطوریه موقع گریه عمشو ضدا میکنه

اعصاب مو بهم میزنه

شما بچتونو میزنید؟

همیشه در همه حال به خدامون امیدوار باشیم
2738
چون بدترین تجربه ی زندگیم بود بدترین انتخاب عمرم

من برعکس شماام.اولی سزارین بودم بدترین تجربه ی عمرم. دومی ب انتخاب خودم زایمان طبیعی بهترین حس عالم❤

پسر منم اونطوریه موقع گریه عمشو ضدا میکنه اعصاب مو بهم میزنه شما بچتونو میزنید؟

وای خدا چرا عمه حالااا😅😅😅

نه خیلی تلاش میکنم نزنم.... نهایت دستشو میگیرم سفت..اونم ننه من غریبم درمیاره ک آآیییییییییییییی تو منو زدیییییییییی😐😐😐

عزيزم يه راهكار بهت ميگم شايد بنظرت مسخره بياد ولي كارسازه من زياد استفاده ميكنم😆😆 ديدي تو فيلما ...

منم اینطورم 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
من برعکس شماام.اولی سزارین بودم بدترین تجربه ی عمرم. دومی ب انتخاب خودم زایمان طبیعی بهترین حس عالم❤

اره زایمان طبیعی اولیش خوبه منم راضی بودم ولی دومی😥

آرزو میکنم اون مشکلی که راجبش نمیتونین با هیچکس صحبت کنین حل‌شه :)  
اخه خودمم دارم زجر میکشم چرا امید واهی بدم😂 روزی هزاربار میگم جلو در توالت نشین. الان رو این قفل ک ...

پسر منم تو سن بچه شما حتی غذاشو مسبرد میریخت رو پادری توالت از رو زمین جمع میکرد میخورد😭😭😭

البته من پادری رو همیشه میشستم ولی به هر حال خیلی اینکارش رو مخ بود

من یمدت برای این کاراش قرص اعصاب میخوردم بعد دیگه سعی کردم تو اینجور وقتا نگاش نکنم که کمتر حرص بخورم. همین که دیگه سراغش نمیرفتم باعث شد از سرش بیفته. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
😂😂😂😂😂 راه بهتري اگه سراغ داري بگو  اين بشر استاده تو اعصاب خورد كردن فداش بشم 😄😄

منم یه وقتایی فکر میکنم پرتش کردم چسبیده ب دیواررر😂😂😂فقط فکرم در این حد خلاقیت داره

2706