2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

امضاتو خودت نوشتی؟چقد قشنگه.نویسنده ای چیزی هستی ایا؟؟

❤روز قدس ❤روزی است که باید به همه ابرقدرت ها هشدار بدهیم که اسلام دیگر تحت سیطره شما به واسطه عمّال خبیث شما، واقع نخواهد شد. روز قدس روز حیات اسلام است. باید مسلمین به هوش بیایند. باید بفهمند قدرتی را که مسلمین دارند».القدس لنا🌷
امضاتو خودت نوشتی؟چقد قشنگه.نویسنده ای چیزی هستی ایا؟؟

مرسی عزیزم 

بله خودم نوشتم البته به جز خط دوم و سوم تا استیکر که تو کانالا بود 

نه نویسنده نیستم انقدر خوبه یعنی؟😄

مرسی عزیزم  بله خودم نوشتم البته به جز خط دوم و سوم تا استیکر که تو کانالا بود  نه نویسن ...

عاااااااااالیه.کیف کردم🤤فک کردم نویسنده هستی.البته مشخصه ک هستی ،قلمت عالیه ولی شکست نفسی میکنی😁.موفق باشی ایشالا.خدا حفظت کنه🌷🌷

❤روز قدس ❤روزی است که باید به همه ابرقدرت ها هشدار بدهیم که اسلام دیگر تحت سیطره شما به واسطه عمّال خبیث شما، واقع نخواهد شد. روز قدس روز حیات اسلام است. باید مسلمین به هوش بیایند. باید بفهمند قدرتی را که مسلمین دارند».القدس لنا🌷
2738
مرسی عزیز دلم لطف داری به من 😘😍

😘😘😘😘