2733
2739
عنوان

چه غلطی کردم رفتم پیش دکتر مرد😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 142360 بازدید | 134 پست

بنده ی خدا پیره چشمش درست نمیبینه /حساس شدی عزیزم

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضی از دکترا خیلی کثیفن  دیگه پیشش نرو

اخه من تو این سه سال تمام دکترا رو دور زدم همشون هم یه بلایی سرم اوردن .فقط هم همین مرده تو شهرمون خیلی تعریف میکنن ازش ولی دیگه نمیرم پیشش

من فقط توی دنیای به این بزرگی یه ارزو دارم .اونم داشتن بچه ای از کسی که مرد ترین مرد دنیاست .خدایا شوهرم خیلی سختی کشیده تو زندگی .خودت میدونی که چقدر دل رحم و مظلومه .اگه من بنده ی بدی هستم .فقط و فقط به خاطر این که دل اون شاد بشه بهمون بچه بده و این بار برامون نگه دار.💔💔
2728
بنده ی خدا پیره چشمش درست نمیبینه /حساس شدی عزیزم

هر چی پیخوام مثبت بکر کنم نمیشه .خداشاهده احساس کردم الان ل ب میگیره در این حد

من فقط توی دنیای به این بزرگی یه ارزو دارم .اونم داشتن بچه ای از کسی که مرد ترین مرد دنیاست .خدایا شوهرم خیلی سختی کشیده تو زندگی .خودت میدونی که چقدر دل رحم و مظلومه .اگه من بنده ی بدی هستم .فقط و فقط به خاطر این که دل اون شاد بشه بهمون بچه بده و این بار برامون نگه دار.💔💔
2738

حالا من یبار رفتم دندونپزشکی 

خیلیی میترسیدم 

دکتر میخاست دندونم بکشه 

منم ناخوداگاه مچ دست دکترو گرفتم 

یهو انگار برق گرفتش گفت بمن دستتتتتت نزززن 😂😂😂

شهر من گلی به نام حضرت معصومه دارد 
والا به خدا این پیرمردا از جوونا ح ش ری ترن😂

ناجور قبول دارم حرفتو...یه بار رفتم سنو گرافی یه مرد حدودا 50 ساله اونجا مسئول بود باهام اومد اتاق رادیولوژی شالمو دراورد بعدشم که خواستم برم بیرون به زور گرفتم و بوسم کرد عوضی از اون روز تا حالا هرجا میبینمش به تنم لرزه میشینه 😭

از چشمان کوچک فیل فهمیدم آنکه غنی تر است محتاج تر است
حالا من یبار رفتم دندونپزشکی  خیلیی میترسیدم  دکتر میخاست دندونم بکشه  منم ناخوداگ ...

منظورش این بوده ک خطرداره این کار

نه اینکه بدش اومده

لایک نکنید لطفا...ریپلای فقط           خدایا شکرت           

گلتو ؟؟؟؟؟منطورت گلو هست؟؟

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2706