2733
2734
عنوان

چه غلطی کردم رفتم پیش دکتر مرد😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 142723 بازدید | 134 پست
یه بار رفتم پیش دکتر پوست ومو خودش بلند شد روسریمو در اورد موهامو با دساش این ور اون ور میکرد نگاه م ...

واااا 

منم رفتم دکتره مرد بود. موهام هی این ور اونور کرد 

میخان ببینن ریزشش در چه حده

دیکه شما بیخودی بدبین شدی

درآغوشم بگیر و نجاتم بده، قاتلی به دنبال من است گاه ب گاه در آینه می بینمش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کرونا کجا بود 

باور کن دوبار رفتم پیشش از ماسک خبری نبود برا معاینه هم گفت ماسکتو بردار حالا بدبختی بیامو ازش گرفتا باشم

من فقط توی دنیای به این بزرگی یه ارزو دارم .اونم داشتن بچه ای از کسی که مرد ترین مرد دنیاست .خدایا شوهرم خیلی سختی کشیده تو زندگی .خودت میدونی که چقدر دل رحم و مظلومه .اگه من بنده ی بدی هستم .فقط و فقط به خاطر این که دل اون شاد بشه بهمون بچه بده و این بار برامون نگه دار.💔💔
2728

کاش همون موقع میگفتی راستی اقای دکتر من کردونا داشتمو خوب شدم ولی دوباره بعضی از علایمش رو دارم تحساس میکنم ...

سکته میکرد پیر خبیث

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ...اللهم عجل لولیک الفرج ... التماس دعا دوستان
یه بار رفتم پیش دکتر پوست ومو خودش بلند شد روسریمو در اورد موهامو با دساش این ور اون ور میکرد نگاه م ...

😂😂😂😂یا خدا

😍💀✨یه خانوم شاد و پرانرژی😍                       یه صلوات مهمونم می‌کنی خواهری واسه حاجت تو دلمه😍😘توتاپیکهای باحال و خنده دار و عکس وغذا.عاشقانه عارفانه بی بهانه😛😂😂😂😂تگم کنید باتچکر                                😍 با افتخار ترکم و مذهبی 😍 از دادن عکس هم معذوریم😈😂😂                                                                                     آقا جریان اسم کاربری مو بهتون  بگم جونم واستون بگه که من هر اسمی صفتی لغتی نوشتم نشد آخرش اتفاقی مرحوم نوشتم شد😶.                                             راستی سوال قانون جذبی داشتین من هستم 👌💗〽️
2738

من ی بار رفته بودم دکتر پوست با همسرم. دکتر میخواست ببینه پوستم چطوریه...ی نیشگون ازصورتم گرفت خوبه پوستت هم عالیه هم سفیدخیلی پررو بود.دکتره😁من😐همسرم👹

خدایاااا،توکل ب خودت ! نه به بنده های بی خودت😒     خدایا کمکم کن تا تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹سرکاربرم.همیشه پشتم بودی اینبارم کمکم کن🙏

دکتر پوست منم همین بود زنشم اتاق رو ب روییش دکتر بود تو ی مطب بودن

نمیدونم منظور بگیرم یا ن ولی اصولا راحت بود منم زیاد فک نکردم بش😐

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
خیر این حرفایی بی جایی هم میزد که حرصم در اومد

آهااان

نه دکتر من هیچ حرفی نزد خدایی

فقط دست میکشید تو موها ببینه چقد میریزه

درآغوشم بگیر و نجاتم بده، قاتلی به دنبال من است گاه ب گاه در آینه می بینمش 
2706