2737
2739

نزدیک سه ساله در گیر بارداریم دو تا سقط داشتم الانم ۶ ماه اقدام میکنم باردار نمیشم پیش هر دکتری هم تو شهرمون رفتم راضی نبودم به توصیه یه نفر رفتم پیش قدیمی ترین دکتر زنان که مرده و خیلیم پیره .امپول بهم داد رفتم شنبه زدم حالا دیشب دیدم جاش مثل یه گردو سفت شده خیلی ترسیدم امروز رفتم پیشش معاینه کرد بعد که بلند شدم میخواستم بیام بیرون گفت بزار گلتو معاینه کنم هموجوری سرپا با یه دستش از بغلم گرفت(قشنگ انگار تو بغلش بودم) بعد داشت گلومو که معاینه میکرد طوری صورتش بهم نزدیک بود انگار سیبیلش رو رو صورتم حس میکردم طوری که هر لحظه احساس میکردم میخواد کاری کنه و اخه یه معاینه ساده گلو انقد بغل کردنو نزدیک شدن میخواد .حالا از موقعی که اومدم حالم بده حس بدی دارم .نمیدونم به نظرتون من اشتباه میکنم یا واقعا نیتی داشته😔😔

من فقط توی دنیای به این بزرگی یه ارزو دارم .اونم داشتن بچه ای از کسی که مرد ترین مرد دنیاست .خدایا شوهرم خیلی سختی کشیده تو زندگی .خودت میدونی که چقدر دل رحم و مظلومه .اگه من بنده ی بدی هستم .فقط و فقط به خاطر این که دل اون شاد بشه بهمون بچه بده و این بار برامون نگه دار.💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
نبابا حساس شدی

نفسش تو صورتم میخورد اصلا نمیتونم فکر نکنم

من فقط توی دنیای به این بزرگی یه ارزو دارم .اونم داشتن بچه ای از کسی که مرد ترین مرد دنیاست .خدایا شوهرم خیلی سختی کشیده تو زندگی .خودت میدونی که چقدر دل رحم و مظلومه .اگه من بنده ی بدی هستم .فقط و فقط به خاطر این که دل اون شاد بشه بهمون بچه بده و این بار برامون نگه دار.💔💔

بعضی دکترا خیلی عوضین

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.                                                                                                                                          ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696
2706