2737
2739
عنوان

شما هم وقتی پدر یا مادرتون بهتون محبتی میکنه بغض میکنید؟ 😅

| مشاهده متن کامل بحث + 692 بازدید | 92 پست
خیلی دوست دارم میتونستم یه گوشه از خوبی هاشون رو جبران کنم😭😭تازه بعد عروسیم علاقه م بهشون چندین بر ...

دقیقا رابطه من و همسرم و فرزندانم اینطوره که شما گفتین

و دقیییقا پدر مادرم‌متاسفانه نقطه مقابل پدر مادر شما هستن کمبودش تا همیشه باهامه

خدایا ممنونم منت به سرم گذاشتی بهم دختر دادی. دل همه منتظرا شاد بشه الهی😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا رو شکر به خاطر اینکه هر دو نعمت پدر و مادر رو داری و این بغض یعنی قدرشونو میدونی. من حدود دو ساله پدرم رو از دست دادم و حاضرم خدا نیمی از عمرم رو بگیره اما یکبار دیگه بابام بهم بگه تو دختر لوس منی

چرخ برهم زنم ار غیرمرادم گردد
چ پدر خوبی... خداحفظش کنه

ممنونم عزیزدلم 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
2728

منم از حرفات اشک اومد تو چشمام  

و منم واسه مامان بابام همین جوری میشم و همون موقع یه دعای خیر از ته دل براشون می کنم...

حضرتِ درمان بیا...!💛                                                اَللهُمَّ عَجِّل لِوَلیکَ الفَرَج؛ آمین.
والا منم احساساتی شدم 😢

🥀🥀

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍

ان شاءالله خداوند پدر و مادر نازنینت رو حفظ کنه.ان شاءالله همیشه تنشون سالم باشه و سایه شون مستدام.قدرشونو بدون.

نمیدانم چرا مردم حرف زدن با دهان پر را بی ادبی میدانند...اما حرف زدن با مغز خالی را نه !!!
2740

تنها نیستی منم همینم 😁

یبار بابام و شوهرم باهم حرف میزدن بابام یهو فشارش رفت بالا حالش بد شد من انقد با شوهرم دعوا کردم گفتم حتما تو یکاری کردی حالش بد شده😅😅 گفتم بابام چیزیش بده دیگه منو نمیبینی😅 حالا بنده خدا خودش هول شده و بود و ناراحت میگفت کاری نکردم ک بابا داشت حرف میزد منم سیب خیارمو میخوردم 😅

الهی خدا بابات و مامانتو همیشه برات نگه داره.منم یاد بابام افتادمو چشام اشکی شد.خوب کاری میکنی که ازشون تشکر میکنی و قدردانشونی.بی بهانه ببوسشون.مخصوصا بابات.تا مثل من حسرت به دل نمونی.دم بابا و مامانت گرم.از طرف منم ببوسشون😍😍😍

خدا حفظشون كنه برات . عمر طولاني باعزت بهشون بده . 

ممنونم. همچنین. آمین 😍

2706