2726

من کلا بابایی بودم از بچگی و هستم. حتی یادمه وقتی با شوهره دوست بودیم، بهش گفتم اگر یه روزی الان یا در آینده درمورد بابای من کوچیکترین حرفی بزنی، همون روز منو از دست دادی😅😂و دیگه شیرفهم شد که قسم راست من بابامه😁 

مامانمم بی نهایت دوست دارم مگه میشه دختر محرم رازشو دوست نداشته باشه؟ 😍 اما خب بابام دنیامه. 

بابام همیشه بهم میگفت تو پاره ی تنمی. من و برادرم میخندیدیم می‌گفتیم بابا از پیامبر کپی برداری کرده که می‌گفت فاطمه پاره تن من است😁 حالا امروز بابام منو رسوند خونه خودم و موقع پیاده شدن گفت وایمیسم برو تو. خم شدم دستشو ببوسم بهم گفت تو شیشه ی عمر منی:))) و از همون لحظه تا الان چشام پر اشکه. نمیدونم چمه. 

یا مثلا وقتیکه مامانم خودش کمرش درد میکنه اما بخاطر اینکه مریضم میاد کارامو انجام میده دلم میخواد زار زار گریه کنم:)) 

وقتی که نمیتونه حتی با دستگاه خود پرداز کار کنه و بهم میگه همراهم بیا دلم میخواد تا بی نهایت بمیرم براش😔یا وقتیکه بابام از سرکار میاد خونه و میبینم که لباسش از گرما خیسه و بازم لباش میخنده و بلند بلند بشکن میزنه برام میخونه :)) 

شاید باورتون نشه اما اینقدر احساساتی شدم که دارم زار زار گریه میکنم. 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خیلی دوست دارم میتونستم یه گوشه از خوبی هاشون رو جبران کنم😭😭تازه بعد عروسیم علاقه م بهشون چندین برابر شده 😭

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍

👍👍

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !

آره.....💕💕💕 به خصوص مامانم وقتی با لحن مهربون میگه مامان بیا اینو بخور ...... کلا اره منم احساسیم🤗💕💕

آن کس که بداند و بخواهد که بداند♡خودرا به بلندای سعادت برساند☆ آن کس که بداند و نداند که بداند♡باکوزه ی آب است ولی تشنه بماند☆ آن کس که نداند و بداند که نداند♡جان و تن خودرا ز جهالت برهاند☆آن کس که نداند و نداند که نداند♡درجهل مرکب ابدالهر بماند☆آن کس که نداند و نخواهد که بداند♡حیف است چنین جانوری زنده بماند..🕊            
افسردگی داری

نه افسردگی ندارم. گمونم همه بچه ها وقتی مادر و پدرشون که فرشته ی زندگیشون هستن رو تو چنین شرایطی ببینن همین حس رو پیدا میکنن

2706