2733
2739
منم  ۶ ماه با همسرم محرمیت خودمون خوندیم البته تو بله برونم اونم یجور ازدواج و پیونده زناشو ...

اخه محرم بودن ما رو کسی نمیدونست 

حتی خانواده درجه یک 

خانواده ایشون گمان کنم حتی نمیدونن ما همخونه بودیم 

😁
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چندتا حرکت ازش دیدم بهش پی بردم فقط ادای آدم های روشنفکر و با ادب رو در میاره . یبار تو ی تاپیکی من ...

حالا بماند نگید 

راحت حرف بزنید 

حالا بماند برای کسی هست که نمیخواد رفع مشکل بکنه

ولی دنیا ارزش اینو نداره دلخور باشیم 

من معذرت میخوام از رفتارم 

حق با شماست 

😁
2731
حالا بماند نگید  راحت حرف بزنید  حالا بماند برای کسی هست که نمیخواد رفع مشکل بکنه ولی د ...

اینجا فضای مجازیه . یعنی اینکه قسمت واقعیتش کمرنگ تره . که بخوایم رفع مشکل کنیم .  چونکه همه چیز رو نیست . هر کسی هر برداشتی که می‌کنه بر اساس اون حرف میزنه.

کاربر قدیمی هستم.   
@jiaaaaar    

💚

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
من از این اخلاقش خوشم نیومد . بچه ها رو نمیدونم!!!!! خوب اگه بهم نمیرسیدن یک درصد چی؟؟؟؟؟ دخ ...

عزیزم اگه به هم نمی رسیدیم نداریم که

ما به هم رسیدیم

یهو هم نرفتیم توی یک خونه 

یک سال و اندی در رابطه بودیم بعد 

این زمان بیشتر از مدت زمان معاشرت خیلی ها تا عقدشون هست 

و اگر ازدواج رسمی هم نمیکردیم چیزی نمیشد 

بچه نبودیم که 

مگه کسی طلاق می گیره چی میشه

در نظر بگیر که من ۳۶ ساله و ایشون چهل ساله بودند

😁
2740
شما لطف دارید  ولی مگه شما خود واقعی و غیر واقعی دارید که فکر میکنید بقیه دارند ؟ منم مثل همه ...

مغلطه نکن عزیزم منظورم از خود واقعی وغیر واقعی این بود که بعضیا میان اینجا و ادای آدمهای پولدار؛روشنفکر وبا شخصیت و غیره... رو درمیارن درست برخلاف زندگیه واقعیشون البته بلانسبت شما...

من کلی گفتم

درضمن ما باید یاد بگیریم به نظرات بقیه هم احترام بگذاریم ...درمورد تاپیکی که شما با من درگیر شدید من با یه کاربر دیگه صحبت میکردم وحرفم هم جنبه شوخی داشت بیشتر ولی شما توی اون تاپیک هی منو ریپلایی میکردی ومیخاستی با توهین حرفات وافکارتو به من دیکته کنی...!دوست عزیز هیچ کس مجبور نیست مثل شما فکر کنه نظر هر کسی برای خودش محترمه...

درضمن توی این سایت چون مجازیه خیلیا رو دیدم که با برداشتن فاز روشنفکری که از نظر من روشنفکر نمایی هست بین کاربرای کم سن وسال وهیجانی برای خودشون دوستانی دست وپا کردن(بلانسبت شما البته...من کلی میگم)...من طبق تجربه خودم در جواب اون کاربر که توی این تاپیک نظر داده بود اسم شما رو آوردم چون هنوزم تو شوکم از طرز برخورد شما نسبت به حرفای خودم!

موفق باشید🌹

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤
مغلطه نکن عزیزم منظورم از خود واقعی وغیر واقعی این بود که بعضیا میان اینجا و ادای آدمهای پولدار؛روشن ...

کاش اینهمه بلانسبت نمیگفتید و راحت حرف میزدید  چون این بلانسبت ها چیزی رو تغییر نداد

میدونید اینجا برای تعداد  به قول شما دوستان هیجانی و کم سن و سال به آدم حقوق نمیدن ؟ 

😁
کاش اینهمه بلانسبت نمیگفتید و راحت حرف میزدید  چون این بلانسبت ها چیزی رو تغییر نداد میدونی ...

نه تعارف ندارم با کسی بلا نسبت رو هم بجا گفتم گلم چون منظورم با شما نبود اصلن که اگر بود هیچ ابایی از گفتنش نداشتم!🌹

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤
نه تعارف ندارم با کسی بلا نسبت رو هم بجا گفتم گلم چون منظورم با شما نبود اصلن که اگر بود هیچ ابایی ا ...

بیا بعد این با هم دوست باشیم

من معذرت میخوام که تند رفتم 

🌺🌹🌺♥️🌹🌺

😁
نمیدونم کلا میشه با کسی هم عقیده بود یا نه، اما در بین کاربران، معمولا با نظرات این عزیزان موافقم: ...

همینهایی که شما نوشتی ، منم کپی پیست 😁

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
بیا بعد این با هم دوست باشیم من معذرت میخوام که تند رفتم  🌺🌹🌺♥️🌹🌺

🌹❤🥰

2706