2733
2734
تو تاپیکا بهترین دووستا😋😋عشقی😍

مخلصجاتیم ریفیق 

تگ نمیشم لنتی تِف

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
اوپرا خیلی کاربر پخته این😍

والا قصد تخریبشو ندارم منم قبلن باهاتون هم نظر بودم ولی سر یه تاپیکی متوجه شدم بعضیا تو فضای مجازی ادا درمیارن واگه باهاشون درگیر شدی خود واقعیشونو نشونت میدن☹

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مخلصجاتیم ریفیق  تگ نمیشم لنتی تِف

😘😅

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
بعله😂😂

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
2731

کلا زیاد تو تاپیکای جنجالی خیلی  نظر نمیدم نمیدونم کی بهم نزدیکه 

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫

@jiaaaaar    

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
والا قصد تخریبشو ندارم منم قبلن باهاتون هم نظر بودم ولی سر یه تاپیکی متوجه شدم بعضیا تو فضای مجازی ا ...

چی بگم والا تا اونجایی که پستاشونو خوندم خیلی کمک دهنده بود در مورد ازدواج اینجور چیزا

همه هم که کامل نیستن اشتباهاتی دارن🌹

اروم باش تفم نکن

پس اناناس بدع

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

خب منم بگین چی میشه مثلا😒

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
والا قصد تخریبشو ندارم منم قبلن باهاتون هم نظر بودم ولی سر یه تاپیکی متوجه شدم بعضیا تو فضای مجازی ا ...

بشدت باهات موافقم . منم بهش رسیدم . اینجا یسری ها الکی معروف شدن . مخصوصا ایشون .

کاربر قدیمی هستم.   
2706