2752
2734
خب  شما ازدواج به چی میگید  ما فقط خودمون دوتایی محرم بودیم چون برای من مهم هست

خوب شما قبل ازدواج هم محرم بودین ، اونم یصورت دیگه ازدواج محسوب میشه

پس درست بیان نکردین ، گفتین قبل ازدواج همخونه بودم 

قبول کن ک درست نگفتی😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چیو زود فهمیدم ؟

اینکه تگتون کردن

منظورم اینه که آنلاین شدین

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2731
جاسوس زیاده اینجا    

نه منظورم این نبود

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
خوب شما قبل ازدواج هم محرم بودین ، اونم یصورت دیگه ازدواج محسوب میشه پس درست بیان نکردین ، گفتین ...

من معذرت میخوام 

فکر کردم محرمیت که کسی ندونه و ثبت نشده باشه ، ازدواج محسوب نمیشه

😁
قطعا نمیشه تو همه ی مسائل با یه نفر کاملا هم عقیده بود.و تو مسائل مختلف ممکنه عقایدمون شبیه ادمای مخ ...

همینطور ایشون، کاربر "selene"

تو کامنت قبلی نتونستم تگتون کنم❤

صلّی الله علیک یا اباعبدالله... چرا به داد دل من نمیرسد اشکم؟ بخوان برای نگاهم نماز باران را...
من معذرت میخوام  فکر کردم محرمیت که کسی ندونه و ثبت نشده باشه ، ازدواج محسوب نمیشه

منم  ۶ ماه با همسرم محرمیت خودمون خوندیم البته تو بله برونم

اونم یجور ازدواج و پیونده زناشویی هستش با این تفاوت ک ثبت نشده عزیز🌹

من تقریبا تمام اوقات روز آنلاین هستم  چون کارم با نت هست و اینجا هم تگ شدم که اومدم

آهان😅

نمیدونم کلا میشه با کسی هم عقیده بود یا نه، اما در بین کاربران، معمولا با نظرات این عزیزان موافقم: ...

😘😘😘😘😘😘💋💋💋💋💋💋💋

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
من تگ شدم  اگه منو کسی تگ کنه میشه جاسوس  بقیه رو تگ کنن میشه مرسی دوستم ؟

همینطور ایشون، با عقایدشون خیلی آشنایی ندارم، اما طرز گفتگو، نحوه نگارش و انتخاب واژگانشون رو دوست دارم🌻

کلا این قضیه برام مهمه.

صلّی الله علیک یا اباعبدالله... چرا به داد دل من نمیرسد اشکم؟ بخوان برای نگاهم نماز باران را...
2706