2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تو فر گذاشتم خوب شد تو تستر باید خورد کتی من تو فر زعفرون با کره با قلم کشیدم به کل مرغ تو طرف پرکس توش رو گوحه و فلفل گذاشتم خیلی طول کشید اما خیلی خوب شد اما تو تستر خوشم نیومد 

2742

من برای مزه دار کردن گوشته مرغ ابلیمو +آب پیاز+زعفران دم شده و نمک با هم مخلوط میکنم از صافی رد میکنم با سرنگ تمیز تو قسمتهای مختلف گوشته مرغ میزنم،اینجوری داخل گوشت و قسمتهای میانیش هم مزه دار میشه ،بعد همه جای مرغو به همون مواد که گفتم+روغن زیتون اغشته میکنم چند ساعت میزارم تا مزه دار بشه اگه مرغم درسته باشه تو دلشو با یه دونه فلفل دلمه ای و چند تا گوجه گیلاسی و کمی جعفری پر میکنم،داخل فلفل دلمه ای رو خالی میکنم درسته فرو میکنم داخل مرغ بعد گوجه گیلاسی و جعفری هم میچپونم توش  از حاضری ها خیلی خوشمزه تر میشه

اگه خوشتون اومد از روشم برای روح مادرم یه صلوات بفرستین ممنون

💚 به امید خدا در تاریخ 9/9/99 💚اتفاقای خوبی برام می افته💚💃
2740
هیچکی بلدددددنیست؟؟؟؟

یک قابلمه رو پر اب و آبلیمو و آبغوره کن بعد مرغ و ۱ ساعت بزار تو ش بعد از اب داری از بزار تو تیتر تو دمای ۱۸۰ ۴ ساعت عالی میشه از بیرون یا بهتر داداشم پخته میشه حتی بو سهار نمیده

ببین تو خیلی گلی ولی ما دیگ باغچمون جا نداره😎بالاخره توی ۱۸ بهمن  ۹۹ بی بی چکم مثبت شد .کنجد مامان خوش اومدی 🥰🤩😘کنجد دوم مامان تو ۸ آبان ۱۴۰۱ ب دلم خوش اومدی😍🤩🤌

فقط داخلش چیزی نزار ک وقتی دربیاری بوی بدی میده 

ببین تو خیلی گلی ولی ما دیگ باغچمون جا نداره😎بالاخره توی ۱۸ بهمن  ۹۹ بی بی چکم مثبت شد .کنجد مامان خوش اومدی 🥰🤩😘کنجد دوم مامان تو ۸ آبان ۱۴۰۱ ب دلم خوش اومدی😍🤩🤌
توی فردرست میکنی؟؟فویل میپیچونیش؟

بله هم تو فر درست کردم هم تستر 

مرغ درسته رو داخل دیس مرغ خوری پیرکس می زارم بعد یه فویل میکشم روش میرارم تو فر

💚 به امید خدا در تاریخ 9/9/99 💚اتفاقای خوبی برام می افته💚💃
2706