2737
2739

مامانم توی غذا ریخته بود یکم .من دوساعته همه جام میخاره صورت پاهام پشتم ..شنیدم خیلی خاصیت داره بدنتو پاک سازی میکنه ..یعنی من معدم مشکل داره یا کبدم؟کلا هرچیز مقوی بخورم مثلا خرما یا گردو جوش میزنم اللن ک خارش هم اضاف شد.البته ریفلاکس معده هم دارم .چیکار کنم راه حلی دارین برا تقویت معده؟؟؟؟

اللهم عجل الولیک الفرج .الهی هیچ کودکی مریض و بی سرپناه وگرسنه نباشه آمین .اللهم صلِ علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم

خیاربخور

شربت آبلیموباعسل بخورآروم میشی

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
گرمه حتمن طبعش گردو خرما ک چون گرمن باعث خارش میشن اینم حتمن گرمه 

اره فکنم گرمه ..هیچی نمیتونم بخورم 

اللهم عجل الولیک الفرج .الهی هیچ کودکی مریض و بی سرپناه وگرسنه نباشه آمین .اللهم صلِ علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم
احتمالاحساسیت داری عزیزم اگه میتونی همین الابرودرمانگاهی جایی یه امپول ضدحساسیت بزنه بهت خوب میشی

بار اولم نبود ک خوردم

نمیدونم بازم ممکن 

فعلا یک شربت ابلیمو بخورم شاید اروم شه

اره فکنم گرمه ..هیچی نمیتونم بخورم 

نوشابه سرد

شربت آبلیموی سرد

یاخیاربخورآرومت میکنه

پسرمنم اینطوری میشه

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2740
نوشابه سرد شربت آبلیموی سرد یاخیاربخورآرومت میکنه پسرمنم اینطوری میشه

ممنون  عزیزم 

شما طبعتون گرمه، زیاد گرمی نباید بخوری، باید با مصلحت بخوری و گرنه مشکلات طبع گرم برات پیش میاد یکیش همین خارش خدای نکرده سنگ کیسه صفرا  هم دچارش میشی. الانم یکم خنکی بخور. مثل خیار ،یا دوغ و....

شما طبعتون گرمه، زیاد گرمی نباید بخوری، باید با مصلحت بخوری و گرنه مشکلات طبع گرم برات پیش میاد یکیش ...

ن عزیزم برعکس مزاج یا طبعم به شدت سرده .سردیجات میخورم بدنم ورم میکنه بیحال میشم.مشکل از کبد من یک تایمی میرفتم باشگاه از این ژل های چربی سوز میزدم فکنم همونا فاتحه کبدو خوند ..حرارت کبدم بالاس .شما طب سنتی بلدی ؟؟بنظرتون حجامت کبد خوبه ؟یا ممکن جوش و خارش بخاطر غلظت خون باشه ؟

ن عزیزم برعکس مزاج یا طبعم به شدت سرده .سردیجات میخورم بدنم ورم میکنه بیحال میشم.مشکل از کبد من یک ت ...

خب همون دیگه خودتون میگید حرارت کبدتون گرمه، یعنی پایین تنتون گرمه، یه عده ای کلا سرد مزاج هستن یه،عده ای مثل شما هستن، کبدتون رو سونوگرافی کردین؟ که چربی کبدتون مشخص بشه؟ و حتما کیسه صفراتون هم سونوگرافی بشه.

خب همون دیگه خودتون میگید حرارت کبدتون گرمه، یعنی پایین تنتون گرمه، یه عده ای کلا سرد مزاج هستن یه،ع ...

سلام عزیزم .ن سونو نرفتم چشم مرسی که گفتی