2733
2734
عنوان

سفیدی

| مشاهده متن کامل بحث + 657 بازدید | 56 پست
چشم الان بهش میگم‌امکان نداره همچین چیزی زود رنگ طبیعی شو زود 

چه رنگی بود مگه

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چیو مسخره میکنی دقیقا؟ دیگه بهش نمیگن پودر واجبی منم اون یکی اسمشو گفتم

خب تیز بر مارک یکی از از همین موبراس دیگه.

حالا چون اسی گفت موبر حتما ک تیزبر نبوده...

صد تا برنده

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
2740
پسره بابا ایسگامونو گرفته😂😂چن وقت پیشم گذاشته بود من شوهر دارم ولی با پسرای دیگ س چت میکنم

شما خیلی تو نخ این چیزایی من اگه سوالی یا حرفی زدم از نظر راهنمایی خاستن بود وگرنه حرف نامربوط نزدم . مثل شما آقا پسر هر روز توی تایپک نیستم که همچین برداشتی از حرفم کنن 

خب تیز بر مارک یکی از از همین موبراس دیگه. حالا چون اسی گفت موبر حتما ک تیزبر نبوده... صد تا برنده

خب منم میگم تیزبر:/بلخره ادم منظورو میرسونه اوشون هم منظورو رسوند ولی ی اوشون دیگ مسخرش کرد😐

🐨🥀(;JUST A LAZY KOALA BEAR
خب منم میگم تیزبر:/بلخره ادم منظورو میرسونه اوشون هم منظورو رسوند ولی ی اوشون دیگ مسخرش کرد😐

اوشون آخر اسیه؟؟؟

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
خب اون که آره بدون شک ولی خب خاستم ببینم کسی تجربشو داشته یا نه همین

نه

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .
2706