2733
2739
عنوان

تک فرزندی خیلی بده؟بچه دوم نمیخوام😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1347 بازدید | 127 پست
وقتی دو تا بچه پشت هم باشه عالیه.  بعد فرقی نداره که آدم گرفتار یه بچه باشه یه دوتا. همون روند ...

اصلااااا یه بچه با دوتا پشت هم قابل مقایسه نیست من خالم رو دیدم دیگه رسمااااا داغون شد و اون اوایل خودش رو نشون نمیده بعد ۱۰/۱۵سال همه اون اسیبای بدتی و روخی بروز میکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دخترمن اینقدر بد بوده و الانم هست که اصلا به دومی فکر هم نمیکنم...تازه الان که نزدیک چهار سالشه..یکم اعصاب من و شوهرم اومده سرجاش...

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤
2731
من که دخترم تک فرزنده تک فرزندم میمونه.اتفاقا تا دلت بخواد هم دختر خوب و ارومی بود و هست.یکم فقط پرت ...

جدی؟هیچوقت نگفت چرا فلانی،خواهر،داره من ندارم...؟من دخترم خیلی،شلوغ و اذیت کنه...فکرشو میکنم دوباره حاملگی سخت دوباره زایمان دوباره بجه داری واقعا پیر مییشم...من خیلی وسواسم و حساسیتم زیاده خودمو اذیت میکنم واقعا طوقت غصه یه بچه دیگرو ندارم اصلا..اللن دوسال عمرم رفت از،بیخوابی،و افسردگی تا بچه بعد بیاد راحت پنج سال دیگه گرفتارم

جاریم دوتا بچه هاش دقیقا سه سال بینشون هست....ایقد بچه بزرگه لوس و خودخواهه...

رفتار مامانه صحیح نبوده

من هر چی بچه دیدم ک پشت سر هم بودن اینطکری بودن

روحیه همکاری و دلسوزی و بخشش و عشق به خواهر یا برادر کوچیکشون خیلی بالا بوده 

2740
هیشکی،خب میگن بجه تک خوب،نیس بد بار،میاد 

نمیگم خوبه یا بد.من خودم الان دلم میخاد صاحب فرزند بشم البته یه دوسه سال دیگه .ولی حس میکنم دلم میخاد یه مدت دیگه امادگیشو پیدا کنم ب احتمال زیادمیرم دنبالش...الان پسرم9سالشه تااون زمان فکر کنم یازده دوازده ساله بشه😆ازبابت لوس بودن و بد بار اوردن بنظرم فقط ب تربیت و رفتار پدرمادر ربط داره😐

اصلااااا یه بچه با دوتا پشت هم قابل مقایسه نیست من خالم رو دیدم دیگه رسمااااا داغون شد و اون اوایل خ ...

ببین من بچه دارم. بچه داری خیلی سخته. اما خیلی چیزها ربطی به بچه نداره و روند زندگی هست. 

یعنی یه نفر که به سن 40 میرسه دیگه موهاش سفید میشه حالا میخاد مجرد باشه بچه داشته باشه یا نه.

بعد هم آدم وقتی از کار و زندگی میفته و گرفتار بچه میشه اگه پشت هم باشن خوبه. یعنی داری غذا درست می کنی برای دو تا بچه یا یه بچه فرقی نداره. خیلی چیزهای تک فرزندی با چند فرزندی فرقی نداره. 

اما خیلی حسن داره. بچه از تنهایی درمیاد و روی رشد هم خیلی تاثیر داره

والا منکه دیگه بچه نمیخوام پسرمم خیلی اروم بود بچه که بود الان چهار سالشه به مامانم میگم تازه الان م ...

دخترم از،همون اولی دنیا اومد خیلی بدخواب بود ک بیخودی،گریه میکرد الانم جیغ و داد میکنه هی

من یدونه پسر۶ساله دارم و تصمیم دارم دیگه بچه نیارم چون غیر اون سختیای بارداری و زایمان و بزرگ کردن فکر مسئولیتش آدمو میکشه یا اینکه من خیلی حساسم ۲۴ساعت فکرم پیش پسرمه که خدایی نکرده چیزیش بشه من دق میکنم 

به اینا نگاه کنید:😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😶😶

پسر من تو ۵ سال تک میمونه تازه کمی دارم نفس میکشم مگه قرار چقدر عمر کنم ک هی دنبال حرص خوردن واسه بچه باشم..امکانات داشتن بهتر از خواهر برادر داشتن .... خودم ی برادر دارم پشت سر همیم انقد ناراضی ام ک نگوووو

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
جدی؟هیچوقت نگفت چرا فلانی،خواهر،داره من ندارم...؟من دخترم خیلی،شلوغ و اذیت کنه...فکرشو میکنم دوباره ...

چرا گاهی میگه خواهر برادر میخوام.برش میدارم میبرم خونه فامیلایی که دو تا بچه کوچیک دارن یا نی نیشون تازه دنیا اومده.دعواهای اونا رو میبینه،گریه های بچه رو میبینه پشیمون میشه😂😂😂تا سری بعد که دوباره بچه بخواد و ببرمش مهمونی باز😂

من خودم تک دخترم.مث تک فرزندا بزرگ شدم.کاری با داداشام نداشتم نه بازی نه حرف نه دعوا.اونا برا خودشون منم برا خودم.هیچ مشکلی هم نداشتم با تنهاییم

2706