2733
2734
عنوان

تک فرزندی خیلی بده؟بچه دوم نمیخوام😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1347 بازدید | 127 پست
عزیزم شما راضی هستی؟ من میخوام بچم تک بمونه خودم راحت ترم اما میترسم بعدا پشیمون بشم

والا راضی بودنش که هستم دخترمم دیگه عادت کرده البته همیشه ته دلم دوست داشتم یه خواهر داشت ولی واقعا" در توانم نبود از لحاظ روحی وجسمی یک بچه دگه بزرگ کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا راضی بودنش که هستم دخترمم دیگه عادت کرده البته همیشه ته دلم دوست داشتم یه خواهر داشت ولی واقعا" ...

من هم سختمه تازه الان ميتونم يه كم واسه خودم وقت داشته باشم يه كتابي بخونم 

وا چه حرفا. ادم یه بچه یه انسان یه موجود زنده رو بدنیا بیاره به خاطر یه تنهایی یه انسان دیگه؟؟خیلی غ ...

چطور منطقیه برای دل خودشون دوتا یه بچه رو به دنیا میارن اما منطقی نیست برای دل اون بچه بخوان یکی دیگه بیارن؟؟

بچه اول بزرگ بشه بگه چرا منو به دنیا آوردید جوابشون چیه؟ دوست داشتیم بچه داشتع باشیم!

2728
چه جالب دقیقا" مثل ما منم یه دختر دارم اونم 10 ساله قربونش برم که همه دنیامه

چیکار کردی که لوس نشد؟ 

بعدی منم، بعدی تویی و هیچکس براش اهمیت نخواهد داشت🤫🙂.     درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              

به نظرم اینجور بحثا هیچوقت به نتیجه نمی رسن چون نه اونایی که تک فرزند بودن و نه اونایی که خواهر برادر داشتن هم رو درک نمیکنن

بعدی منم، بعدی تویی و هیچکس براش اهمیت نخواهد داشت🤫🙂.     درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              
چیکار کردی که لوس نشد؟ 

والا دخترم با اینکه تک فرزند هست و چون وقتی سرکار هستم پیش مامانم مونده یعنی از 6 ماهگی و توجه بهش چه از طرف خانواده خودم و چه از طرف خانواده همسرم بهش زیاد بوده ابدا" بچه لوسی نیست از بچگی یادش دادم که نباید واسه به دست آوردن هرچیزی گریه کنه چون پاسخی دریافت نخواهد داشت حتی وقتی محکم زمین می خورد تا زمانی که جاییش درد نکنه گریه نمی کرد مطلقا" بهش سخت نگرفتم ولی می دونه که خونه ما قوانینی داره که باید رعایت کنه 

2740