2733
2734

دیگه نمیتونم دیوونه شدم چی،میشه،مگه یک بچه داشته باشه ادم...دو بچه اونم پشت سر،هم راحت ده سال،زندگی زن هیچی میشه...همش تو خونه ام اتقدر بهانه گیر و جیغ میزنه هیجا نمیتونم برم هیجا تو خونه ام همینه.... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

والا منکه دیگه بچه نمیخوام پسرمم خیلی اروم بود بچه که بود الان چهار سالشه به مامانم میگم تازه الان میتونم یه خواب راحت بکنم اگههههه مریض نباشه تازه😑😑😑

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
2740
از فواید بچه پشت سر هم ک اختلافشون سه سال بشه همینه که بچه اول لوس نمیشه

جاریم دوتا بچه هاش دقیقا سه سال بینشون هست....ایقد بچه بزرگه لوس و خودخواهه...

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤

من که دخترم تک فرزنده تک فرزندم میمونه.اتفاقا تا دلت بخواد هم دختر خوب و ارومی بود و هست.یکم فقط پرتوقع شده که اونم مشکلی ندارم باش.الان ۱۰سالشه.خونمون انقد اروم و پرآرامشه که حد نداره.

2706