2737
2734
عنوان

تک فرزندی خیلی بده؟بچه دوم نمیخوام😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1347 بازدید | 127 پست
بی کسی حس خوبی نیست، خصوصا بعد ازدواج که همه با فامیلشون رفت و آمد کنند و آدم کسی رو نداشته باشه!!&n ...

هیچ فامیلی الان باهم رفت امد ندارن همه او خودشونن و دوستاشون ...

پس مادر،چی؟حق زندگی،نداره؟تا بچه از،اب،وگل،دراد،و بتونی،راحت زندگی،کنی،بتز،بعدی،و بیاری؟کل،جوونی،میر ...

وقتی نقش همسری ومادری پذیرفتی اینها رو هم باید قبول کنی باتمام مشکلاتش

خانم دانشجویی که تا مقطع دکتری خودندن درکنارش فرزند آوری وفرزند پروری روهم داشتن نقش همسری و... یکی ازدوستلنم هستن استاد دانشگاه هم هستن درطول درس وکارشون 3تابچه آوردن و دارن بزرگ میکنن 

یک انسان توانایی های زیادی داره خصوصا وقتی زن وما در باشه

ازهمه توانتون استفاده کنید 

وطن مادر است💗💗💗 برچهره مادرکسی پنجه نمیکشد جزء فرزند ناخلف( اللهم الرزقنابصیرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماشالا به صبر و طاقت بدنت. من یکی آوردم نابود شدم

عزیزم من نمیخوام بچه وقتی به سن خودم رسید

جز پدرومادرخودش و همسرش هیچکس نداشته باشه

خودم تووحسرت یک همدم یک دردو دل به غیراز مامان و بابام و همسرم مردم

میدونم ک ظلم بزرگیه 

خدایاشکرت بابت وجود پسرام💚
چرا...منکه الان خواهر دارم واقعا چه فایده داره؟هرکی زندگی،خودشو داره

درسته این حرف ولی نمیدونم واقعا منظورمو چطور برسونم خیلی بده

من خودم تا دوسال پیشنمیفهمیدم ولی الان هرچی دارم بزرگتر میشم این کمبودو بیشتر حس میکنم و ازار میبینم

سر این مسئله پدر مادرمو نمیبخشم که منو از نعمت داشتن یه خواهر یا یه برادر محروم کردن

2728

تک فرزندم ن لوسم ن وابسته خیلیم مستقلم ولی واقعا تنهام و بعضی وقتا از این تنهایی گریم میگیره با این ک خیلی با مامان و بابام جورم ولی از هر دو طرف نوه اول هستم و این سخت ترش کرده 

اگ موقعیتش و دارین بچه بیارین 

درنظر شما غیر منطقی اما یکی ازدلایل فرزند آوری همین 

اتفاقا میگن هیچوقت بچه دومو بخاطر بچه اول نیارین..مادر پدر،باید کاملا اماده باشن و توان جسمی و روحی داشته باشن نه اینکه فقط،هدف بچه اوری باشه.تربیتش پس چی؟مادری که افسرده و بی  اعصابه به هر دو بچش اسیب روحی میزنه

من الان ٣تا برادر دارم يه خواهر رابطم زياد باهاشون خوب نيست خواهرم مجرده ك بخونم تشنست برادرامم١٤.١٥سالشونه اينقدر زبون درازن منتظرن يه چي بگي سريع جواب بدن نبودن بهتر بود الان بخاطر اونا زياد دوست ندارم خونه مامانم برم

هيچوقت خودتو با كسي مقايسه نكن واز زندگي لذت ببر. يكي تو ١٨سالگي ازدواج ميكنه 👸ده سال بعد بچه دار ميشه 🤱يكي تو ٢٨سالگي ازدواج ميكنه👰🏻 يكسال بعد بچه دار ميشه 🤰🏽يكي لباس مارك 👖🧥ميپوشه با اسنپ ميره مياد 🚕يكي لباس معمولي ميپوشه با شاستي ميره مياد🚘.يكي از اخراج شدنش خيلي خوشحال ميشه 🙃يكي از استخدام شدنش تو شركتي كه ارزوشو داشته😍يكي گوشي ٤٠ميليوني داره🤳 ماشينش پرايده 🚗يكي پرادو داره گوشيش ٤ميليونه📱يكي از ازدواج كردن باعشقش خوشحال ميشه 💑يكي از بيرون اومدن از يك رابطه سمي🚶🏻‍♂️.يكي٣ميليون ميده مو رنگ ميكنه🧝‍♀️ تو حسابش ٥ميليونه💶 .يكي٥٠٠تومن ميده مو رنگ ميكنه تو حسابش ٥٠ميليونه💵يكي هرسال وسيله خونه عوض ميكنه  مستاجره🏕يكي هزينه چنداني براي وسيله خونش نميكنه صاحب خونست🏡جهنم زندگي يه نفر ممكنه بهشت زندگي يكي ديگه باشه🎇🌈 اينكه كجايي تو چه سن 👼🏻🙋‍♀️🙋🏻‍♂️و موقعيتي تعيين ميكنه كه اتفاقات از نظر ما خوب باشه يا بد.هميشه يادتون باشه چي از زندگي ميخوايد و باچي خوشحاليد😍(كپي ممنوع🚫)
درسته این حرف ولی نمیدونم واقعا منظورمو چطور برسونم خیلی بده من خودم تا دوسال پیشنمیفهمیدم ولی الان ...

خوب اخه اشتباه فکر میکنی منو خواهر و برادرام مثلا خوب بودیم الان هر کی دنبال زندگیشه اصلا همو نمیبینیم اشتباه میکنی خیلی و همه هم همینن فوقش یه عیدا دور هم جمع بشن

2740

من تک فرزندم 

تک فرزندی ظلم درحق اون بچه ست 

هرکی مخالفه ریپلای نکنه چون تو حسرت خواهر و برادر افسردم کرده

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊
اتفاقا میگن هیچوقت بچه دومو بخاطر بچه اول نیارین..مادر پدر،باید کاملا اماده باشن و توان جسمی و روحی ...

قطعا شرایط مهم 

باید شرایط مهیا کرد نه که دست روی دست گذاشت وایه یاس خوند

وطن مادر است💗💗💗 برچهره مادرکسی پنجه نمیکشد جزء فرزند ناخلف( اللهم الرزقنابصیرت
من تک فرزندم و اینو به مامان بابامم میگم که بزرگترین ظلمی که به من کردن همین تک فرزند بودنمه بخدا ظل ...

بله درسته، من که خواهر دارم همش میگم کاش بیشتر بودیم،. واقعا تنهایی خوب نیست، خواهر برادر هر چی که باشن دلگرمی اند. 

هرچه خدا بخواهد همان می شود.
تک فرزندم ن لوسم ن وابسته خیلیم مستقلم ولی واقعا تنهام و بعضی وقتا از این تنهایی گریم میگیره با این ...

میگن تک فرزندا تو سن خودشون نیستن.مثلا دختر پانزده ساله مثل سی ساله هاست ...یا برعکس مث بچه ها......درسته؟

عزیزم من نمیخوام بچه وقتی به سن خودم رسید جز پدرومادرخودش و همسرش هیچکس نداشته باشه خودم تووحسرت ی ...

واقعا فقط تفکرت همینه؟خودت چی؟اخلاق و روحیات همسرت؟سختی بچه بزرگ کردن تربیت بچه نیاز مالی اولیه کودک و بعدهای کودک چی؟فقط همین میخوای تنها نباشن؟بابای من هشت داداش داره سالی یه بارم نمیبینشونا فکر نکن خبریه بعدها

وا چه حرفا. ادم یه بچه یه انسان یه موجود زنده رو بدنیا بیاره به خاطر یه تنهایی یه انسان دیگه؟؟خیلی غ ...

شما متوجه نمیشین چون نبودین من تک فرزندم کاملا حرفشو تایید میکنم 

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊
2706