2410
2553
عنوان

تک فرزندی خیلی بده؟بچه دوم نمیخوام😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1347 بازدید | 127 پست
بچه و زندگیذفقط غذاو ..نیستا همون بارداری بافاصلع کم بدن رو چندین سال زودتر پیرمیکنه درمورد باه ...

بارداری دو قلو بارداری پرخطره هر روز باید پاشی بری مطب این دکتر مطب اون دکتر این عکس اون آزمایش کلی هزینه کلی مکافات و استراحت و فلان داروی خاصو ازین حرفا

من تک فرزندم و میگم ک فوق العاده بده

من خودم دوتا پسرپشت سرهم دارم

یکی ۵ساله

یکی ۳ساله ونیم

اگ شرایط خونمون یکم آروم تر باشه و آرامش زندگیم برگرده

قطعاااااا به سومی و چهارمی فک میکنم

خدایاشکرت بابت وجود پسرام💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من تک فرزندم و اینو به مامان بابامم میگم که بزرگترین ظلمی که به من کردن همین تک فرزند بودنمه بخدا ظل ...

چرا خوب اینم بدون خواهر برادرا ازدواج میکننمیرن پی زندگی خودشون هیچ خواهر برادری برا هم نموندن

2720
من که دخترم تک فرزنده تک فرزندم میمونه.اتفاقا تا دلت بخواد هم دختر خوب و ارومی بود و هست.یکم فقط پرت ...

چه جالب دقیقا" مثل ما منم یه دختر دارم اونم 10 ساله قربونش برم که همه دنیامه

2714
من تک فرزندم و اینو به مامان بابامم میگم که بزرگترین ظلمی که به من کردن همین تک فرزند بودنمه بخدا ظل ...

چرا...منکه الان خواهر دارم واقعا چه فایده داره؟هرکی زندگی،خودشو داره

چرا خوب اینم بدون خواهر برادرا ازدواج میکننمیرن پی زندگی خودشون هیچ خواهر برادری برا هم نموندن

درسته ولی خیلی بده مخصوصا وقتی که رابطه دیگران میبینم با خواهر برادراشون حتی دلم دعواهاشونم میخواد

قبول دارم کاملا حرفتو....خودمم با خواهرام اصلا خوب نیستیم

بخدا پشت همیم انقدددد اذیت شدم ک نگووو ی سال برادرم ازم کوچیکتر...خانواده ها نمیتونن رسیدگی کنن هی از سرو ته هرچی میزنن یا نمیگیرن یا میگن مشترک.....سر هرچی دعوا بود ی جورایی با ازدواجم هم من راحت شدم هم اون و واس اون الان کلی هزیته میکنن فوق لیسانس ازاد رفت در صورتی ک  سر دانشگاه من بود نداشتن پیام نور خوندم...اتاق مشترک بود..‌لبتاب مشترک بود..اصلا ادم هیچ حریم خصوصی نداشت....الانم همو ببینیم سلام وگرنه هییییچ کاری باهم نداریم..واس پسرمم دعا میکنم همسر خوبی قسمتش بشه ک اون از صدتا خواهر برادر بهتره...

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
2706