2733
2739
عنوان

بعضیا چیکارمیکنن شوهراینقد دوسشون دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 1050 بازدید | 74 پست
اسسسستااااااااد میشه کمی توضیحذبدی لططططفن

جدی بادست پس باپاپیش

مثل کنه نباشید

یه چیزی خواستید ک میدونی میگه نه بازبون بچه گونه بگو

خانواده شوهرت مشکل داری اول بگو عاشقشونم دوسشون دارم ولی بعد بغض چاشنیش کن بگو بااین حرفش دلم شکست ومظلوم بازی دربیار

رو همه مردا جواب نمیده شوهرم بس از اطرافیانش بی محبتی دید با محبتای من هنگ کردم😐ولی خوب بنظرم همه ...

درسته عزیزم مردها مثل بیماری میمونن که نمیشه برای همشون یه نسخه پیچید هر کس قلق خاص خودشو داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مردی ک از سرکارمیادوخونه ن غذای ن چایی چیزی بنظرت نباید ی برخوردی کنه

شما ناراحتی ک برخورد نمیکنه؟ زنش براش عزیزتر از شکمشه ..خدا کنه آدم حسودی نباشی ک آرامش زندگی بقیه آزارت بده!!

🥰
2731
شما ناراحتی ک برخورد نمیکنه؟ زنش براش عزیزتر از شکمشه ..خدا کنه آدم حسودی نباشی ک آرامش زندگی بقیه آ ...

نه میخواد درس بگیره شوهرش خوب بشه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
جدی بادست پس باپاپیش مثل کنه نباشید یه چیزی خواستید ک میدونی میگه نه بازبون بچه گونه بگو خانواده ...

👌👌👌👌👌👌😗😗😗

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست. او جبران همه نداشته های من است خدایاشکرت😊

اسی من مجردم ولی تجربه ای که از اطرافیانم داره اینه اگه ادم قیافه نداشته باشه بقول شما بد دهنم باشه هنری هم نداشته باشه ولی خودش را دست بالا بگیره و عزت نفس داشته باشه و چابلوس باشه خیلی موفق تر از زنی هست که همه کاری میکنه و خوشکله و هر هنری داره و مخصوصا زن بساز و کم خرج متاسفانه هیچ جایگاهی نداره حتی محل کار هم اینه دختر و زنی که بلد نیست نرم باشه و چابلوس متاسفانه خوب باهاش تا نمیشه اینو من نمیگم استادم که یک زن مجرده ۵۰ ساله هست هم بهم میگه و میگه تو مثل من روراست و رک نباش که هستم میگه خنده بر لب باش و ظاهر مهربون ولی کار خودتو بکن و از رک بودن و رو راست بودن دست بکش.

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.
2740

عزيزم اين ظاهر زندگيشون هست.شما نميدونيد تو زندگيشون چه خبره.

منم دقيقا يه همچين فاميلي داريم،ولي شوهرشو دوبار تو خيابون با يه دختر تو بغل هم ديدم.

شايدم همسرشون به شوهرش احترام ميذاره،مقتدرش ميكنه،ازش تعريف ميكنه،پشتيبانشه و .....اين موارد براي يه مرد خيلي مهمه كه عاشق زنشون بمونن

2706