2733
2734
عنوان

بعضیا چیکارمیکنن شوهراینقد دوسشون دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 1050 بازدید | 74 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=139422146]هیچ زندگی  از بیرون نمیشه قضاوت کردشاید اینطور که شما فکر میکنی نباشه [/QUOشایدم حق باشما باشه منک خودم خیلی اذیت میشم شوهرم هیچ همکاری نمیکنه اصلا کمکم نمیده اگ یروزبیاد خونه غذا نباشه بداخلاقی میکنه درکل مهربونم هست ولی ازنظرکارهای خونه درکم نمیکنه اصلا

2728
[QUOTE=139422146]هیچ زندگی  از بیرون نمیشه قضاوت کردشاید اینطور که شما فکر میکنی نباشه [/QUOشای ...

شوهر منم کارخونه اصلا انجام نمیده ولی کار بیرونش زیاده وخیلی خسته میشه مشغله فکری داره مهربونه ولی محبت کردن بلد نیست مثلا تولدم فقط تبریک گفت هیچ عکسالعمل دیگه ای نداشت 

شوهر منم کارخونه اصلا انجام نمیده ولی کار بیرونش زیاده وخیلی خسته میشه مشغله فکری داره مهربونه ولی م ...

من تولدم سوپرایزم میکنه اکثر وقتا ولی میگ حتی صبحونم تو بابد بهم بدی کار کردن توخونه وظیفته دیدش اینه

من تولدم سوپرایزم میکنه اکثر وقتا ولی میگ حتی صبحونم تو بابد بهم بدی کار کردن توخونه وظیفته دیدش این ...

بنظرم الکی خودت اذیت میکنی بهش فکر نکن دیگه به چیزایی ک انجام میده خوشحال میشی فک کن 

2738

منم زیاد اهل بشور و بساب نیستم .

ولی من میگم بستگی به مرد هم داره .

مردایی هستن که واقعا انگار طلسم شدن و عاشق زنشونن .

مردایی هم هستن زن هرچی محبت میکنه زبون خوب و مهربون داره بازم مردقبول نمیکنه و میگه فکر کردی گوشم درازه ؟ 

باور کنید فقط و فقط بستگی به ذات خوده مرد داره . 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
درسته عزیزم مردها مثل بیماری میمونن که نمیشه برای همشون یه نسخه پیچید هر کس قلق خاص خودشو داره

بیمارو خوب اومدی😑

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2706