2737
2739
عنوان

بعضیا چیکارمیکنن شوهراینقد دوسشون دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 1050 بازدید | 74 پست
ببخشید رک میگم دخترای مجرد نخونین مادر بزرگم میگفت ک س تو خار کن خودتو هار کن😂 فک کنم شوهر من ...

بعضی مردا مثل شوهر من ،حتی با این گزینه هم نرم نمیشن،کلا سخته یه درصدم حرفا  وکارام روش نفوذ نداره😐😥

نه ماه انتظار و یک عمر نگرانی،حس ازاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن ،بزرگترین ایثار یک زن است...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ببخشید رک میگم دخترای مجرد نخونین مادر بزرگم میگفت ک س تو خار کن خودتو هار کن😂 فک کنم شوهر من ...

خار کن یعتی چی؟ نفهمیدم حرف مامانجونتو

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

اون زنها هم کاراهای همه زنهای دیگرو میکنن

فقط تفاوت اینه ک شوهراشون انسان ترن و قدر دان 

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
2738
مگه کار خونه و آشپزی باعث عزیز شدن میشه؟ این نوع عزیز شدن نباشه بهتره ‌.. این خانم احتمالا عزت نفس ق ...

مردی ک از سرکارمیادوخونه ن غذای ن چایی چیزی بنظرت نباید ی برخوردی کنه

هنوزداغن منم اوایل همسرم میگفت چایی درست نکن الان اگرچاییش اماده نباشه خودش میکشه    

😂😂😂 شوهرمن از اول خودش چای دم میزاشت الانم خودش میزاره .ظرفارم میشوره س ماه ظرف نشستم . جاروبرقی میکشه 😂😂😂

برای دخترم دعاکنید صلوات بفرستید واینمیسه ،راه نمیره، دخترم‌ باتمام وجودم دوستدارم ❤️
ما که ندیدیم هرچی محبت کردیم فقط غر شنیدم 😳😳

رو همه مردا جواب نمیده

شوهرم بس از اطرافیانش بی محبتی دید با محبتای من هنگ کردم😐ولی خوب بنظرم همه چی بستگی ب اخلاق طرف داره

من خودم اگ مرد بودم خیلی بدافتضاح بودم شاید دست بزن داشتم😑

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت