1735
1714
عنوان

ما تقاص پس میدیم

261 بازدید | 19 پست

بخاطر اینک کسی ک دوستمون داره دوست نداریم

باعث میشه کسی ک دوسش داریم دوستمون نداشته باشه

حس پر دردیع...

ناشنوا باش وقتی کهـ به آرزوهای قشنگت میگن محالهـ💘🍀✨

اگه تو این اوضاع اقتصادی دنبال یه فروشگاه لوازم خانگی با قیمت مناسب برای جهزیه هستین 

ما بانه سولین با اطمینان کامل بهتون پیشنها میکنیم

1718
کلا ازین مزخرفات بیابیرون،دوست داشتن پروسه چندسال ه است .نه بایه نگاه وعشوه

تو از کجا میدونی عشق و علاقه من عشق چند ساله نیس ک‌قضاوت میکنی؟

نا شکری نیس  باب دلمون نیس

پس باب دلمون اونی هست که دوستمون نداره و هیچ احساسی نسبت بهمون نداره پس نا شکریم اون که دوستمون را داره را ول کنیم بچسبیم به کسی که هیچ حسی نسبت به ما نداره.

فقط خدا ❤️❤️❤️
1760
پس باب دلمون اونی هست که دوستمون نداره و هیچ احساسی نسبت بهمون نداره پس نا شکریم اون که دوستمون را د ...

خوب شاید اونی که دوسمون داره اصلا شرایط درستی نداشته باشه یا ادم خوبی نباشه دلیل نمیشه که 

ربطی نداره 

اگه با دل کسی بازی کنیم یعنی امیدوارش کنیم دوستش داریم بعد ولش کنیم چرا چوبش میخوریم و گرنه در برابر احساسات دیگران مسئولیتی نداریم وقتی امیدی بهشون ندادیم

خوب شاید اونی که دوسمون داره اصلا شرایط درستی نداشته باشه یا ادم خوبی نباشه دلیل نمیشه که 

کسی که دوستمون داشته باشه شرایطش را فراهم میکنه و خودش را تغییر میده که آدم خوبی بشه پس دوستمون نداره فقط گولمون میزنه. لطفا ساده نباشید.

فقط خدا ❤️❤️❤️
1759

تقاص پس دادن به خاطر علاقه نداشتن به کسی که دوستمون داره اتفاق نمیفته. ادم وقتی تقاص پس میده که کسی که دوستش داره ولی نمیخوادش رو اذیت کنه. مثلا امیدوارش کرده باشی با رفتارت یا حرفت  بعدا بگی دوستت ندارم. ولی اگه از اول برخوردت نشون بده که دوستش نداری و تو دلتم خورد کردن طرف نباشه تقاص پس نمیدی

کسی که دوستمون داشته باشه شرایطش را فراهم میکنه و خودش را تغییر میده که آدم خوبی بشه پس دوستمون ندار ...

ن‌اینجور نیس مثلا قیافه رو نمیتونه 

من خودم ب یکی شانس دادم هرچی صبر کردم اصلا قیافه و‌هیگلش و طرز لباس پوشیدنش ب دلم نشست 

اخلاقش ک هیچ ب شدت گند و بد دهن هرچی میگفتم میگف همینه ک هس

زندگی با اونیک‌دوست نداره راحته تا با کسی ک‌دوسش نداری در حالیک‌ اولی واقعا مرگ

این نظر شماس ولی من معتقدم همیشه اینجور نیس عشق باید دو طرفه باشه 

ن‌اینجور نیس مثلا قیافه رو نمیتونه  من خودم ب یکی شانس دادم هرچی صبر کردم اصلا قیافه و‌هیگلش و ...

جواب من به اون خانم متناسب به سؤالشون بود ممکنه یک نفر بیاد الکی ادعای عاشق را در بیاره ولی قصدش سو استفاده باشه و به بهانه های واهی از زیر ازدواج و مسولیت خودش را خلاص کنه و بگه من شما را دوست دارم ولی شرایطش را ندارم و ... که در اینجور مواقع عقل حکم میکنه به این آدم اعتماد نکنیم چون کاسه ای زیر نیم کاسه داره در این حرف شما که شکی نیست عشق باید دو طرفه باشه یک طرفه هیچ معنی نداره حکم قربانی شدن را داره.

فقط خدا ❤️❤️❤️
جواب من به اون خانم متناسب به سؤالشون بود ممکنه یک نفر بیاد الکی ادعای عاشق را در بیاره ولی قصدش سو ...

یکی یود به من امیدواری داد گف ازدواج و... 

بعدش برگشت گف الان حسی بهت ندارم فعلا شرایط ازدواج ندارم من له کرد 😶الان نابودم کلا 

خودش میدونست چه غلطی کرده عذاب وجدان گرف حلالیت خواست بهشم گفتم‌نمیبخشمش الان قلبم له شده کامل  ودیگه اعتمادم نسبت به اقایون سلب شده 

1651