2733
2739
عنوان

اگر بخواهید بعد ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 400 بازدید | 47 پست
اینا همش به خودت و نگرشت بستگی داره. یکی تهران زندگی‌میکنه و این رو برتری میبینه براش زندگی تو هر شه ...

من دوست ندارم مشهد زندگی کنم .دلم میخواد پیش حانوادم باشم ولی اون میگه حاضره بفروشه بیاد فرهنگش کمی با من فرق داره ولی ایرادی نداره چون ادم خوبیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دوست ندارم مشهد زندگی کنم .دلم میخواد پیش حانوادم باشم ولی اون میگه حاضره بفروشه بیاد فرهنگش کمی ...

چند سالته 

سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ.
2728
اشکال نداره مدیریتش کن  پولتو جمع کن برای کارای مهم و خریدای بزرگ  مث پیش خونه وایشالا خ ...

ممنون حرفاتون امیدوارم کرد پس زیاد سخت نیست اخه من میترسم از پسش بر نیام 

میترسم تلاش کنم همه چی به نام اون شه.از همه چیز نگرانم ولی خودش گفته به نامت میزنم ولی باز نگرانم

من دوست ندارم مشهد زندگی کنم .دلم میخواد پیش حانوادم باشم ولی اون میگه حاضره بفروشه بیاد فرهنگش کمی ...

پیشنهاد میکنم مشاوره ی قبل از ازدواج برید

خیلی پیش میاد که مرد قبول میکنه خونه رو تو شهر زنش بگیره ولی یه روزی نظرش عوض میشه. یه گوشه ی ذهنت اینو داشته باش ممکنه یه روزی مجبور شی بری مشهد زندگی کنی اگه نمیتونی بپذیریش ردش کن. البته این نظر منه

عزیزم تو داری زیادی تاقچه بالا میزاری... اون خونه داره بخاطر تو میگه میفروشم تو حاضر نیستی بری سر کا ...

نمیدونم من فقط تهرانو دوست دارم شهرهای دیگه میرم برای زندگی راحت نیستم اینجا چم وخم کار اومده دستم جاهای دیگه انگار غریبم

2740
38

به نظرم قبولش کن دیگه چقدر دیگه میخوای صبر کنی؟ این‌که اهل کاره خونه هم که داره یه کار راه میندازین شاگردم میگیرین دیگه خودتم مجبور نیستی هرروز بری هروقت دوست داشتی میری 

سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ.
دوستمم داره خیلی .باشه ممنونم راهنمایی کردید

خب دیگه چی میخوای چرا سخت میگیری ؟ باور کن تنهایی خیلی سخته وقتی دونفر کنار هم باشن زندگی خیلی شیرین تر میشه تو که میگی خدا رو شکر از نظر اخلاقی هم سالمه 

2706