2410
2553
عنوان

اگر بخواهید بعد ازدواج

400 بازدید | 47 پست

از حقوق خودتان در خانه خرج کنید پسری برای ازدواج داره با من صحبت میکنه که خونه نداره میگه من حقوقم ماهی چهارتومنه بخواهیم مستاجر شیم تو هم باید کمک کنی بری سرکار خونه خودش شهرستانه من دوست ندارم مشهد زندگی کنم گفته میفروشه میاد تهران ولی دیگه نمیتونه امارتمان بخره باید جایی رو رهن کنیم.ایا استباه از الان قبول کنم کمک خرج باشم من اصلا حوصله این کارو ندارم بدم میاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اکه دوست نداری کار بیرون رو‌

نه از اول قبول نکن

تمام اتفاقات و عادتها و‌توقعات پی ریزیش از همون اوله

اولین ها خیلی مهمه چون تغییرش بعدا سخت میشه

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2720
نه چون بالا و پر میدی بهش و پرو‌میشه

اخه یک مشکل جسمی پیدا کرده وخیلی نمیتونه سرپا به ایسته برای همین میگه برو سمت دفتر تبلیغاتی زدن با هم کار کنیم تا بتونه هم کار کنه هم زمانهایی که درد داره راحت استراحت کنه 

2714
اخه یک مشکل جسمی پیدا کرده وخیلی نمیتونه سرپا به ایسته برای همین میگه برو سمت دفتر تبلیغاتی زدن با ه ...

بگو‌ تا جایی بتونم کمک میکنم اما فکر و‌خیال برت نداره

عکاس کرمان    _mhdyekazemi پیج اینستا جهت هماهنگی
اخه یک مشکل جسمی پیدا کرده وخیلی نمیتونه سرپا به ایسته برای همین میگه برو سمت دفتر تبلیغاتی زدن با ه ...

دفتر تبلیغاتی چی؟

سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ.
اکه دوست نداری کار بیرون رو‌ نه از اول قبول نکن تمام اتفاقات و عادتها و‌توقعات پی ریزیش از همون او ...

من کار بیرونو دوست دارم ولی نه برای زندگیمون دلم میخواد حقوقم کامل واسه خودم باشه

به نظرم اگه بتونید یه کار مشترک برای خودتون ایجاد کنید خیلی هم خوبه 

سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ.

كار بيرون براي خانم خيلي سخته من خودم شاغلم به غير از مسئوليت كاراي خونه بايد سر كارم بري حسابي خسته كنندس البته من خودم خواستم ، ولي اگه ميتوني و بدت نمياد ايرادي نداره كمك خرج باشي اونم شوهرته ، بايد جفتتون هم بيرون هم تو خونه كمك هم باشين الان با اين اوضاع زندگي كردن خيلي سخته

و خونه مشهدشم نفروشه حیفه واقعا نگهش داره پول جور کنید تهران اجاره کنید

2706