2733
2734
عنوان

اگر بخواهید بعد ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 400 بازدید | 47 پست
فکر میکردم مثلا ۲۰ یا ۲۵ ساله باشی قطعا شناخت شما از اخلاق این ادم شناخت درستیه و ایشونم از شما بزر ...

و این که برای مورد بهتر به اندازه ی کافی تا حالا صبر کردید. اگه مشکل اخلاقی نداره و فقط بحث کار کردن دارید قبولش کن

نمیدونم من فقط تهرانو دوست دارم شهرهای دیگه میرم برای زندگی راحت نیستم اینجا چم وخم کار اومده دستم ج ...

خب اونجا هم یاد میگیری برو. اول مشهد زندگی کن اونجا هم شهر بزرگیه اذیت نمیشی بعد پولاتون جمع کنید برین تهران خونه بخرین...ادم به این راحتی ها نمیتونه خونه دار بشه اجازه نشین بودن هم وااااقعا سخته

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ممنون حرفاتون امیدوارم کرد پس زیاد سخت نیست اخه من میترسم از پسش بر نیام  میترسم تلاش کنم همه ...

اصلا نگران نباش خیلی هم قراره بهت خوش بگذره 

بادید مثبت برو جلو و اینکه اصلا برای محبت کردن و ثابت کردن خودت بهش از حقت نگذر اینا دعوا نیست اما اگه بذل و بخشش کنی وبعد بخوای حرفشو پیش بکشی دلخوری پیش میاد از همون اول جا بنداز و ب حرفت عمل کن

ایشالا کدخوشبخت بشی دوست جان❤️❤️❤️

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱