2737
2734
عنوان

عکس خرید هام میزارم هرکسی مایل نیست ببینه لطفا نیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 2058 بازدید | 116 پست
هیچوقت به خاطر زرق و برق کسی از شوهرت سرد نشو  من مجردم ولی قطعا مردی ک انتخاب میکنمو به  ...

بعدها ك متاهل شدي ميفهمي چي ميگم 

سرد نشدم ولي ضمير ناخوداگاه ادم اينارو ثبت ميكنه و در بعضي مواقع ياداوري ميكنه و انكار شدني نيست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی چقدر خرج کردیا مبارک باشه ولی شوهرت بهت چیزی نمیگه برای هر فصل اینقدر خرج میکنی آیا 

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. این کاربری به دست ۳ نفر می باشد
2731
بعدها ك متاهل شدي ميفهمي چي ميگم  سرد نشدم ولي ضمير ناخوداگاه ادم اينارو ثبت ميكنه و در بعضي م ...

والا من٢سال اول با بدبختي گذروندم هيچوقت به شوهرم نگفتم چرا؟الانبرا همين داره جبران ميكنه همش حرفش اينه كه تو بدبختي همراهم بودي الان بايد بهترين ها برات فراهم كنم از من ميشنوي شوهرتو با كسي مقايسه نكن

انشاالله خدا شما رو صحیح و سالم تو بغلم بزاره خدایا شکرت ازت ممنونم که منو به ارزوم رسوندی🙏🏻🌹
2740
اینجاهم یه جامعه کوچیکه مثل اون بیرون ک یکی بنز داره یکی پراید یکی دوچرخه یکی ویلچر 

خب اتفاقا اونی که بنز داره اگ بخواد هی کورس بذاره و کلاس بذاره و بچشم مردم خودش رو نشون بده  اشتباه محضه

همین چند وقت پیش بود خانم سرایداره تاپیک زده بود که حسرت زندگی صاحبکارمو دارم!

نمیگم اون کسی که حسرت میکشه کارش درسته ولی اینکه ماهم داشته هامونو به رخ بقیه بکشیم یکم خارج از انسانیته

واااي الان ميخورنت من ديشب تاپيك زدم حسودا تركوندن😱

😱😱😱😯😯😯

جدی چی بود 

چی کنیم هرچند من اتمام حجت کردم اول 

شده باران بزند بر بدن پنجره ات ... ناگهان بغض بیفتد به تن و حنجره ات ..؟!💔
بعدها ك متاهل شدي ميفهمي چي ميگم  سرد نشدم ولي ضمير ناخوداگاه ادم اينارو ثبت ميكنه و در بعضي م ...

میفهمم چی میگی دقیقا من متاهل نیستم متعهدم ب کسی ک نه خونه داره نه ماشین فقط داره دوشیفت کار میکنه ک پی اندازمونو ببره بالا بتونیم یه جاییو اجاره کنیم حداقل منم نفسم از جای گرم بلند نمیشه ولی بیا اگه کسیو دیدیم داراست حسرت نخوریم و بخوایم حذفش کنیم باور کن ما همه تلاشمونو کردیم من و عشقم و تو همسرت و خیلیای دیگه ولی تا همین حد زورمون رسیده 

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🌹سومین کاربری به علت زبون درازی در حرف حق😉☝🏻
2706