2737
2734
عنوان

عکس خرید هام میزارم هرکسی مایل نیست ببینه لطفا نیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 2058 بازدید | 116 پست

@mahboooobeh5

محبوبه قشقرق جونم کجایی؟ 

چرا تگ نمیشی ؟؟

دیشب اون کاربر چی کارت کرد؟؟

نگرانتم محبوبه جونم کجا پیدات کنم؟؟

شده باران بزند بر بدن پنجره ات ... ناگهان بغض بیفتد به تن و حنجره ات ..؟!💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
@موطلائی     سلام موطلایی جون  خوبی  خوش میگذره  روزگار به کامه؟؟

سلام عزییییز دلم 

روزگار خدارو شکر خوبه😍

ا۱لا این روزا نمیام نی نی سایت الان اومدم گفتم جواب بدم خریداتم مبارک باشه البته هنوز کامل ندیدم

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

عزیزم الان خریداتو دیدم خیلی قشنگن😍

مخصوصا کیف و کفشات و بلوز حریر رنگی رنگی

به خوشی استفاده کنی😍😍😍

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

سلام عزیز دلم

گفتی تگت کردم نشده اومدم تاپیکتو نگاه کردم ببینم چخبر بود۰😅🙈

ای جوننننم خوش سلیقا کی بودی توووو😍

مبارکت باشه عشقم خیلیی خوشگلن 😍😍😍😍

از کفشات خوشم اومد خواستم رپلای کنم دیدم ماشالله ۶ صفحه خرید کردی😰😂😂

به قول دوستان جیب شوهرتو خالی کردیاااا خب سالی دوبار برو که اينقدر شوک بهش وارد نکنی😂🤭

قشنگ معلومه برای خالی نبودن عریضه چندتا لباسم برای شوهرت خریدیا😅🤭

مبارکتون باشه ایشالله همه رو توی جشن و سرور بپوشی🥰😍

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍
2740
سلام عزیز دلم گفتی تگت کردم نشده اومدم تاپیکتو نگاه کردم ببینم چخبر بود۰😅🙈 ای جوننننم خوش ...

سلام عشق من 

اره دیگه دیدم اوضاع قرمزه گفتم شرایط رو روبراه کنم 😉😉😉

ولی جدا از شوخی از بس حسوده برم خرید مدام میگه منو یادت نره 

ان شالله عکس خریدهای عروسیت رو بزاری من بیام کلللل کشااان ببینم 

ولی گلم منظورم تاپیک اخرم بود و چندتا تاپیک از کاربرهای دیگه حالا که محبت گردی و خانومی اومدی برای اون دوستم که گفتم دعا کن تا زودتر سلامتیش رو بدست بیاره😆😆😆😆

سلام عشق من  اره دیگه دیدم اوضاع قرمزه گفتم شرایط رو روبراه کنم 😉😉😉 ولی جدا از شوخی از بس ...

حشوده😉😁

فدات عشقم😘😍  حتما

آخه روی تاپیک قبل از این اسممو تگ کردی😅

الان میرم میبینم و حتما دعا میکنم براش🤲🏻

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍
QUOTE=139419665]محاله برم بازار و لوازم ارایش و چیتان پیتان نخرم  😂😂[/QUOTE] مبارکت باشه عزی ...

فدای شما عزیز دلم 

منظور از چیتان پیتان همون لوازم ارایش و غر و فر خانمهاس 

همسرم همیشه به لوازم ارایش من میگه چیتان پیتان 😆😆😆😆

حشوده😉😁 فدات عشقم😘😍  حتما آخه روی تاپیک قبل از این اسممو تگ کردی😅 الان میرم میبینم و حت ...

خخخخخخ😁😂😂😂😂الان همه تگ هام بالا میاد دونه دونه 😆😆😆😅😅😅

فدای دل بزرگت