2733
2734
همیشه تو برا رابطه پیش قدم میشی یا گاهی؟  حدودا ۷۰ درصد مواقع هم من پیش قدم میشم

همیییشهههههه مننن.اگ اون بخواد پیشقدم شه منتظر عکس العمل منه.اگ یکم سرد باشم استقبال گرمی ازش نکنم دیگه نزدیکتر نمیاد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعدشم هرکسی بهتر شوهرشو میشناسه بنظرت اهلش هست ک بره با کسی دیگ؟

بنظرم اهل رابطه جنسی نیس ولی بقیه چیزا اره.خودم احساس میکنم خودارضایی کرده ولی گفتن با کاندوم ک خودارضایی نمیکنن

همیییشهههههه مننن.اگ اون بخواد پیشقدم شه منتظر عکس العمل منه.اگ یکم سرد باشم استقبال گرمی ازش نکنم د ...

یکم چیز گرم بهش بده ببینیم بخاری ازش بلند میشه یا ن . به خودت برس . لباس خوب بپوش قبلش . فضا را تو اماده کن ببینیم چی میشه

مرا عهدیست با جانان💏😍
2731
یکم چیز گرم بهش بده ببینیم بخاری ازش بلند میشه یا ن . به خودت برس . لباس خوب بپوش قبلش . فضا را تو ا ...

همیشه احساس میکنم فقط نسبت ب من سرده .حالا اگ تو گوشی یک زن لختیو ببینه گرم ترین مرد جهان میشه

حرفات صادقانه بود، اما همه حوصله ی خوندن این متنو ندارن و متنت اینقد طولانی بود که مشکل و دغدغه ی اصلیت اصلا معلوم نبود

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
حرفات صادقانه بود، اما همه حوصله ی خوندن این متنو ندارن و متنت اینقد طولانی بود که مشکل و دغدغه ی اص ...

من خواننده خاموشم.گاهی ک دیگه نزدیکه بخوام دق کنم میام درباره مشکلم حرف میزنم.چون نمیتونم با کسی بحرفم میام نی نی سایت.تا حالا تاپیک سرکاری نزدم .دلیلی نداره اخه.ادم چقد بی مشکل باشه ک بخواد مردمو ناراحت کنه با دروغاش

2706