2733
2734

بچه ها من ۱۰ ساله ازدواج کردم

و رابطه جنسیمون هفته ای ی بار بود یا شاید ده روز یه بار

تا اینکه یهو شوهرم میلش ب من زیاد شد و یک روز درمیون رابطه با کیفیت داشتیم

ک بعد فهمیدم چت س ک س ی داشته و فیلم ناجور نگاه میکرده  

ک رمضون شد و شوهرم سعی کرد دس از کاراش برداره و بهم گف بزار این ماه عبادت کنم و زیاد از رابطه حرفی نزن

منم فقط میخواسم بهم خیانت نکنه ولی ته دلم از اینکه دلش نمیخواس باهام رابطه داشته ناراحت بودم

و کل اون یک ماه رو فقط یکبار اونم من پیشقدم شدم

و بعد از اونم همیشه من سمتش میرم خودش انگار میلی نداره.چون اون روز با شوق جلو خودم کاندوم خرید ولی شبش گرف خوابید و من پیشقدم شدم.هر چن سعی میکنه با اینکه همیشه من پیشقدم میشم تو رابطه لذت ببرم.

بعد اون شب رابطه کردیم و من نمیدونم شوهرم ارضا شد یا ن.

چون فرداش دیدم اومد نمازشو نخوند گفتم چرا نمیخونی گفت خوندم بعد گرف خوابید.بیدار ک شد رف حموم

گفتم حتما تو خواب چیز شده بازم تو دلم ناراحت شدم گفتم اگ نیاز داش چرا نیومد سمتم

تا اینکه لباسشو تو لباسشویی شستم دیدم تو لباسشویی کاندوم هس.از جلد دراومده بود.ولی پر یا خالی بودنشو نفهمیدم .بعد رفتم سراغ کاندوم ها دیدم یکیش نیس.ب شوهرم گفتم گف مال همون شبه ک رابطه داشتیم.درحالیکه اون شب یک کاندوم استفاده کردیم و از اون کاندوم ها دوتا کم شده  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
لباسشویی رو بنداز بره بنظرم😷🤮

یه خانومی اینجا سفارش میکرد منی رو ب خ و ری ن شما میگی لباس شویی رو بنداز بره😂

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃
2706