2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من نشدم تاحالا . مشکلی دارم؟ دخول البته نداریم

عقدی؟؟مشکل ک ن.خب منم اوایل اصلا نمیشدم ولی میلم زیاد بود.خودمم نمیدونم چطوریاس ک تازگیا ارضا میشم.چیز جدید تو رابطه مون واسم پیش نیومده ک بگم از اونه.

2742
من خواننده خاموشم.گاهی ک دیگه نزدیکه بخوام دق کنم میام درباره مشکلم حرف میزنم.چون نمیتونم با کسی بحر ...

عزیزممم نگران نباش شوهرا کاری نکرده . خب مردا انقدر گرفتاری دارن ک سرد مزاج میشن 

مرا عهدیست با جانان💏😍
2740
اها منظورت بیرونیه .ن مث مردا ک نیس ب قول همون دوستمون واس زنا درونیه

اها .ک اینطور 

ی چیز دیگ من رو گردنم به شدت حساسم . فقط سمت گردنمم شوهرم بیاد هم ارضا میشم . زود ارضایی دارم؟ زنا هم مثه مردا زود ارضایی میتونن داشته باشن؟

مرا عهدیست با جانان💏😍
اها .ک اینطور  ی چیز دیگ من رو گردنم به شدت حساسم . فقط سمت گردنمم شوهرم بیاد هم ارضا میشم . ز ...

چیزایی ک روش حساسی اره دیگه منم اینجوری ام .البته تو الان عقدی من بفهمم دیگه نزدیکه ارضا بشم ب شوهرم میگم کارو شروع کنه

چیزایی ک روش حساسی اره دیگه منم اینجوری ام .البته تو الان عقدی من بفهمم دیگه نزدیکه ارضا بشم ب شوهرم ...

من خجالت میکشم نیازامو به شوهرم بگم . حتی اگ لذت هم نبرده باشم میبینم شوهرم ارصا شد میکشم عقب .

مرا عهدیست با جانان💏😍
2706