2733
2734
عنوان

از غصه شوهرم خوابم نمیبره

| مشاهده متن کامل بحث + 2678 بازدید | 39 پست
این چیزایی که گفتی چون همیشگی نیست و دوره‌ایه نشانه‌ی دوقطبیه فقط باید مواظبش باشی که سمت خودکشی نره ...

ترسم از همینه که بلایی سر خودش بیاره برای همینه که هی به زور میخوام نزدیکش بمونم😔

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟
تو یه پست همینجا الان گفتم عزیزم😔 چه فرقی میکنه وقتی نمیذاره کنارش باشم...هربار که پسم میزنه با ای ...

چی بگم 

امیدوارم حالش خوب بشه دلیل افسردگیش چیه 

امضا من از این دیدالیاس اینجا جاش نمیشه    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا جدا نمیشی؟

دوستش دارم سما جان. میدونم چی کشیده و چی بهش گذشته که حالا اینطوره. حتی موقع آشناییمون هم میدونستم. اگه دوستش نداشتم تا الان صدبار رفته بودم..

2728
چی بگم  امیدوارم حالش خوب بشه دلیل افسردگیش چیه

به گذشته‌ش مربوطه. خانواده‌ش خیلی زیاد آزارش دادن، یه اتفاق دیگه‌ای هم براش افتاده توی کودکیش که باعثش شده..

2738
متاسفانه منم مثل همسرشما هستم😭😭😭

نیایش جان شما برای درمان اقدام کردی؟😔

انشالله خدا بهت سلامتی بده عزیزم خوشحالی میخوام از خدا برات و آرامش💜

نیایش جان شما برای درمان اقدام کردی؟😔 انشالله خدا بهت سلامتی بده عزیزم خوشحالی میخوام از خدا برات ...

نه من اقدام نکردم همین الان سی چهل خط تو واتساپ براش نوشتم فردا بخونه 😞خیلی دوسش دارم ولی دلم میخواد تنهاباشم یه بچه هم دارم،هیچ مساله اخلاقی یا عشقی هم تو‌زندگیم نیست یعنی بیزارم از فکرکردن به ادامه دادن با مرد دیگه ای فقط میخوام تنهاااا باشم گاهی تحملش برام سخته یهو فردا شاید نظرم عوض شه ولی اکثرا به جدایی فکرمیکنم من خوشحال نیستم تواین زندگی  

نه من اقدام نکردم همین الان سی چهل خط تو واتساپ براش نوشتم فردا بخونه 😞خیلی دوسش دارم ولی دلم میخوا ...

ای کاش که بری سراغش... حالا من وهمسرمم نتیجه ملموسی فعلانگرفتیم و دوتا روانشناس عوض کردیم، ولی همونا هم یه ذره بهتر کرده شرایطمونو.. مطمئن باش همسرتم به اندازه خودت از دیدن ناراحتیت زجر میکشه حتی اگه ندونه تو دقیقا به چی فکر میکنی

شوهر منم دقیقا همینو بهم میگه یه وقتایی. میگه من تواین رابطه خوشحال نیستم توی این زندگی دوستش ندارم. با این که میدونم خودش نیست که اینارو میگه و پشتش افسردگیشه اما بازم گیج و مبهوت میشم که مگه من چی کارکردم یا نکردم براش که زندگیمونو دوست نداره..

البته اینارو نمیگم که خدایی نکرده عذاب وجدان بگیری یا ناراحت شی (چون میدونم به شوهر خودم بگم این حس ها رو میگیره دارم میگم😁) فقط میخوام بگم مشکل جای دیگه ست دنبال حلش باشی خیلی بهتر میشه زندگی‌. 

منم اینطور میشم دقیقا همین حرفا😞

خیلی سخته واقعا😔 شما کلا این حس‌ها رو داری یا دوره‌ایه؟..

ببخشید اگه من میپرسم اگه دوست نداری درباره‌ش حرف بزنی، چون گفتی دقیقا همین حالت‌ها رو داری دوست داشتم بدونم دقیقا چی حس میکنید...

جرا طلاق نمیگیری

چرا باید بگیرم وقتی دوستش دارم عزیزم؟ قرار نبوده همیشه باهام بگه بخنده، روزای سخت زیاد داریم اما وقتی انتخابش کردم میدونستم، گرچه یه وقت‌هایی امونم رو میبره.

2706