2703
2553
عنوان

از غصه شوهرم خوابم نمیبره

2677 بازدید | 39 پست

یه ساعت خوابم برد دوباره بیدار شدم دیگه نمیتونم بخوابم. دوره‌های افسردگیش که شروع میشن خیلی اذیت میشم. رابطه‌مون که بهم میریزه و خراب میشه یه طرف حال بد خودش و نگرانی منم یه طرف. میدونم حالش خوب نیست اما هربار تا بهتر بشه خودمم دق میکنم از غصه و به کسی هم نمیتونم بگم. گفتم تاپیک بزنم، اگه خوندید اینو براش صلوات بفرستید دعا کنید حالش بهتر بشه و از این سری رواندرمانیاش نتیجه بگیریم خیلی غصه دارم😔😔

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

درکت می کنم، خیلی بده که همسر آدم از لحاظ روحی مشکل داشته باشه باعث میشه تو هم آرامش نداشته باشی

منم اختلال شخصیت مرزی داره( مثل دوقطبیه ولی به جنون هم نزدیکه) اصلا دکتر نمیره یه بار رفت که اونم قرصاشو نخورد، همیشه افسرده س و حالش بده باعث ناآرامی روحی منم میشه یه بار نشده پیشم باشه از ته دل بخنده ، خسته شدم

میشه واسه باز شدن بخت خواهرم و همه ی جوونا یه صلوات بفرستین😘                                                   هرکی تو امضاش گفته صلوات بفرستین واسش صلوات می فرستم فقط اعلام نمی کنم
چجوری حالش بد میشه؟  

هر چند وقت یه بار دوره‌های دپرشن داره، به شدت افسرده و منفی نگر میشه، عصبی میشه حتی، از من فاصله میگیره به شدت حتی بوده دوره‌هایی که توش بهم گفته میخواد جدا شیم یا علاقه‌ای بهم نداره و تو این ازدواج گیر افتاده، افکار خودکشی داره و خیلی حالتای جزیی دیگه😔

2714
چ مشکلی داره ؟ خوبه ک لااقل شمارو داره ک نگرانشید و دوسش دارید

تو یه پست همینجا الان گفتم عزیزم😔

چه فرقی میکنه وقتی نمیذاره کنارش باشم...هربار که پسم میزنه با این که میدونم خودش نیست و افسردگیشه میشکنم، دیگه نگرانی براش بماند😔 

درکت می کنم، خیلی بده که همسر آدم از لحاظ روحی مشکل داشته باشه باعث میشه تو هم آرامش نداشته باشی من ...

خیلی میفهممت، خدا بهت صبر وطاقت بده عزیزم

ماها باید مواظب خودمونم باشیم اما برای من نمیشه که نمیشه...

تو یه پست همینجا الان گفتم عزیزم😔 چه فرقی میکنه وقتی نمیذاره کنارش باشم...هربار که پسم میزنه با ای ...

این چیزایی که گفتی چون همیشگی نیست و دوره‌ایه نشانه‌ی دوقطبیه فقط باید مواظبش باشی که سمت خودکشی نره از حرفاشم ناراحت نشو چون دست خودش نیست اعصابشو تحریک نکن چون میگه سمتم نیا اصلا سمتش نرو چون عذاب میکشه

خیلی میفهممت، خدا بهت صبر وطاقت بده عزیزم ماها باید مواظب خودمونم باشیم اما برای من نمیشه که نمیشه. ...

ممنونم به تو همینطور عزیزم❤

میشه واسه باز شدن بخت خواهرم و همه ی جوونا یه صلوات بفرستین😘                                                   هرکی تو امضاش گفته صلوات بفرستین واسش صلوات می فرستم فقط اعلام نمی کنم
دوره هاش چجوریه؟ فرقش با دو قطبی میدونی؟ خودت خواستی با وجود بیماریش بمونی؟ عصبانی هم میشه؟

گاهی آره. یه‌کم بالاتر برای یکی از دوستامون گفتم عزیزم. 😔

وقتی آشنا شدیم میدونستم درباره افسردگیش و خودم خواستم، پشیمون نیستم راستش رو بخوای فقط خسته و نگرانم..

2706