2737
2734
عنوان

از غصه شوهرم خوابم نمیبره

| مشاهده متن کامل بحث + 2678 بازدید | 39 پست
چرا باید بگیرم وقتی دوستش دارم عزیزم؟ قرار نبوده همیشه باهام بگه بخنده، روزای سخت زیاد داریم اما وقت ...

خب وقتی که اون ترنس هست قطعا تو رو نمیخواد . نمیتونه خودشو عوض کنه که بالاخره یه روزی کنار میکشه

خب وقتی که اون ترنس هست قطعا تو رو نمیخواد . نمیتونه خودشو عوض کنه که بالاخره یه روزی کنار میکشه

همسرم سال ۹۲ عمل کرده. بعد از عملش ازدواج کردیم.

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
بله عزیزم. 🙂

ترنس ها حداقل وضعیت بهتری دارن چون خلاف قانون نیس عمل کردنشون تو ایران ولی خب وضعیت همجنسگراها که خ بدتره . فک کن که بخوان به زور شوهرت بدن 😔 منم افسردگی دارم . 

ترنس ها حداقل وضعیت بهتری دارن چون خلاف قانون نیس عمل کردنشون تو ایران ولی خب وضعیت همجنسگراها که خ ...

اصلا حقوق کوییر هیچیش درست نیست اینجا، برای هر گروهی یه عذابه😑

عزیزم😔 دنبال درمانش رفتی؟... 

اصلا حقوق کوییر هیچیش درست نیست اینجا، برای هر گروهی یه عذابه😑 عزیزم😔 دنبال درمانش رفتی؟... 

اره دکتر از چن سال پیش دو سه نوع قرص داده بود خوردم یه دوره ولی خب اونم تا وقتی که مصرف کنی و تا یه ماه بعدش تاثیر داره بعدش دیگه اونام بی اثر شد، اخه مشکلات زندگی که با قرص حل نمیشه ، من به نقطه ی امن نرسیدم خیلی راه مونده هنوز

اره دکتر از چن سال پیش دو سه نوع قرص داده بود خوردم یه دوره ولی خب اونم تا وقتی که مصرف کنی و تا یه ...

همسر منم از دارو جواب نگرفت، ولی روانشناس خیلی کمکش کرد. کاش بتونی یه روانشناس خوب پیدا کنی، یه حرفه‌ایش که آدم درستی باشه خیلی ممکنه بتونه کمک کنه😑

2738