2737
2739
عنوان

بیاید ببینیم کی حسش قوی تره؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1433 بازدید | 268 پست
عشقم این سفر با خانواده اس چون پنجاه پنجاه بود گفتم بپرسم  ما الان باهم دوستیم  قهرمم ...

نه که منت کشی بری ولی مطمعنم یه جورایی پیشقدم میشی برای آشتی 😊سخت نگیر برو تو کارش برو خوش میگذره

دل، دلای نوجوووووونی❤❤عشق اول صاف و ساده،کوچه پس کووووووچه ی شهروووو گز کنیم پای پیااده😑
ایشالله تا دوسال دیگه هم عمه میشی هم عروس

عزیزم میتونی به منم بگی پسری که دوسش دارم کسی توزندگیش هست یانه؟ اگه هست رابطشون جدی وازدواجیه؟

تلنگرکوچکی است باران وقتی فراموش میکنیم آسمان کجاست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم میتونی به منم بگی پسری که دوسش دارم کسی توزندگیش هست یانه؟ اگه هست رابطشون جدی وازدواجیه؟

یکیرو میخواد ولی جدی نرفته جلو ـ

دل، دلای نوجوووووونی❤❤عشق اول صاف و ساده،کوچه پس کووووووچه ی شهروووو گز کنیم پای پیااده😑
2728

عزیزم حسی میگم 

ایشالله اونی که میخوای میشه

نه که منت کشی بری ولی مطمعنم یه جورایی پیشقدم میشی برای آشتی 😊سخت نگیر برو تو کارش برو خوش میگذره

ایشالله مقصر این دعوا ک 70درصد من بودم ولی خب اونم با جواب ندادن پیامام عصبانی ترم کرد

ممنونم عزیزم

2740
ایشالله مقصر این دعوا ک 70درصد من بودم ولی خب اونم با جواب ندادن پیامام عصبانی ترم کرد ممنونم عزیزم

قربونت .ببین جایی که میدونی مقصری جرعت معذرت خواهیم داشته باش 

این جور نباش که که چه مقصر باشی و چه نباشی همیشه طرف بیاد آشتی 

اونجور رفتار کن که دلت میخواد باهات بشه

همین 

تاماااام😊

وای عزیزم توعالی هستی همش داره منوچک میکنه وقتی انلاین میشم زوداونم میشه ایشالامن باشم😂🤣

عززززیزم .پس خودتی شک نکن😊😁

قربونت .ببین جایی که میدونی مقصری جرعت معذرت خواهیم داشته باش  این جور نباش که که چه مقصر باشی ...

ببین اخه من غروبی هزار تا اس دادم بهش ده بار زنگ زدم اون جواب نداد منو کفری کرد بهش فحش دادم 

بعدش هم منو بلاک کرد برا اولین بار 

اصلا رو اس دادن هم ندارم

ببین اخه من غروبی هزار تا اس دادم بهش ده بار زنگ زدم اون جواب نداد منو کفری کرد بهش فحش دادم  ...

منم بودم فحشش میدادم 😂😂بدم میاد یکی بی محلم کنه 

درست میشه 😊😊😊

2706