2733
2734
عنوان

بیاید ببینیم کی حسش قوی تره؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1433 بازدید | 268 پست

[QUOTE=139399731]سلام میشه لطفا بگی ما قراره منتقل بشیم یه شهر دیگه یا نه؟ اگه اره اونجا خوبه برامون از لحاظ پیشرفت ک ...[/QUOTE

منتقل نمیشید همینجا به چیزی که میخواید میرسید ایشالله

دل، دلای نوجوووووونی❤❤عشق اول صاف و ساده،کوچه پس کووووووچه ی شهروووو گز کنیم پای پیااده😑
[QUOTE=139399731]سلام میشه لطفا بگی ما قراره منتقل بشیم یه شهر دیگه یا نه؟ اگه اره اونجا خوبه برامون ...

اخه همه میگن منتقل میشیم...دوس دارم بمونم..خدا کنه حس شما درست باشه

هیچوقت کسی رو  قضاوت نکنید سرنوشت انقدر دنبالتون میکنه تا تو یه کوچه بن بست شما رو تو همون شرایط قرار بده🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=139406070]یعنی تا چندماه دیگه ازدواج میکنیم؟خوشبخت میشیم؟[/QUOTE

نمیدونم عزیزم .عجله نکن فقط

دل، دلای نوجوووووونی❤❤عشق اول صاف و ساده،کوچه پس کووووووچه ی شهروووو گز کنیم پای پیااده😑
اخه همه میگن منتقل میشیم...دوس دارم بمونم..خدا کنه حس شما درست باشه

هر چی خیره پیش بیاد براتون عزیزم

2728
هر چی خیره پیش بیاد براتون عزیزم

انشاالله...یه نفر,تو ذهنمه که دختره و قراره که ازدواج کنه...میخوام بدونم تاوان کاری که با من کرد رو میده تو زندگیش یانه؟ 

هیچوقت کسی رو  قضاوت نکنید سرنوشت انقدر دنبالتون میکنه تا تو یه کوچه بن بست شما رو تو همون شرایط قرار بده🙂
تا شنبه باهاش آشتی میکنی حس میکنم دوست داره 

مرسی عزیزم تشکر  بنظر  تو بهش میرسم  

رد نشو بخون امضا رو ... 🚶‍♀️۶سالم که بود دلم میخواست  با بچه های کوچه بازی کنم ولی مادرم میگفت نه🙂 .... ۱۰ سالم که بود دلم میخواست  خرس بزرگتر از خودم  داشته باشم  ولی نشد بخرم الان یکیش دارم  اندازه خودمه 🙃.... ۱۳ سالم که بود دلم خواست برم  بیرون اونقدر بگردم تا خسته شم  ولی الان خونه رو  بیشتر ترجیح میدم تا بیرون ...😄 ۱۵ سالم که بود همیشه دوست داشتم گوشی لمسی داشته باشم اونم بزرگش  ولی نشد بخرم  الان بهترینش دارم .... 😊خواستم  بگم  یچیزای  به وقتش  قشنگه  (: 😪پس تا چیزی میخوای داشته باشی داشته باش نزار ناراحتیش تو دلت بمونه که چرا اونموقع تجربه نکردی (: 🙎‍♀️🥀🖤🤍
2740
من نمیدونم حس ششمم در چه حده ولی ایشالا ک بهش میرسی 🌹💙

فدایت 💓

رد نشو بخون امضا رو ... 🚶‍♀️۶سالم که بود دلم میخواست  با بچه های کوچه بازی کنم ولی مادرم میگفت نه🙂 .... ۱۰ سالم که بود دلم میخواست  خرس بزرگتر از خودم  داشته باشم  ولی نشد بخرم الان یکیش دارم  اندازه خودمه 🙃.... ۱۳ سالم که بود دلم خواست برم  بیرون اونقدر بگردم تا خسته شم  ولی الان خونه رو  بیشتر ترجیح میدم تا بیرون ...😄 ۱۵ سالم که بود همیشه دوست داشتم گوشی لمسی داشته باشم اونم بزرگش  ولی نشد بخرم  الان بهترینش دارم .... 😊خواستم  بگم  یچیزای  به وقتش  قشنگه  (: 😪پس تا چیزی میخوای داشته باشی داشته باش نزار ناراحتیش تو دلت بمونه که چرا اونموقع تجربه نکردی (: 🙎‍♀️🥀🖤🤍