2777
2789
عنوان

بیاید ببینیم کی حسش قوی تره؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1434 بازدید | 268 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه بگی حست درباره آینده من چی میگه؟

ترساتو بزار کنار و برو جلو ایشالله خوبه

دل، دلای نوجوووووونی❤❤عشق اول صاف و ساده،کوچه پس کووووووچه ی شهروووو گز کنیم پای پیااده😑
چراغ منظورم این نیس بری رک بگی بهش مثلن تو رفتارات یکم از حالت خشکی دربیا و نرم تر و خانومانه و راحت ...

😂من خیلی تورفتارباهاش جدی وخشک بودم ازدواج میکنیم اخرش؟ منوخوشبخت میکنه؟ بهم وفاداروپایبندمیمونه؟

😍😃وای اره درسته؛ یعنی ازدواج میکنیم؟ به نظرتون چطورادمیه؟ بعدازدواج؛ وفادارمیمونه؟ خواهشاهرچی حست ...

چه دلیلی داره وفادار نمونه عزیزم از الان فکرای منفی نکن 

آدم خوبیه به نظرم .

دل، دلای نوجوووووونی❤❤عشق اول صاف و ساده،کوچه پس کووووووچه ی شهروووو گز کنیم پای پیااده😑
😂من خیلی تورفتارباهاش جدی وخشک بودم ازدواج میکنیم اخرش؟ منوخوشبخت میکنه؟ بهم وفاداروپایبندمیمونه؟

خواهرم انتظار شوهرم داری با این خشکی 😁

افراطو تفریط نکن تو رفتارت .یکم رفتارتو تغییر بدی میتونی فکرشو بخونی 

ایشالله خیره

یعنی چی؟؟؟؟ عقدمون چه ربطی ب این سفر دارهههه خیلیا بهم گفتن تا اخر تابستون عقد میکنیم نظر تو چیه؟

سفر یه جور شناخت بیستره ممکنه یه رفتارایی تزت ببینه صدبرابر مهرش بیشتر شه 

خودتونو خیلی برا هم لوس میکنید؟

اره عقد میکنید به امید ریشه کنی کرونا😊

ممنون عزیزم❤🌺؛خیلی فکرم درگیراین چیزامیشه

قدمای اول خیلی مهمه من بعد ۱۲سال فهمیدم هر جور اولشو بگیری تا اخر همونه .ازاول سعی کن فقط خودت باشی نه کم نع زیاد

سفر یه جور شناخت بیستره ممکنه یه رفتارایی تزت ببینه صدبرابر مهرش بیشتر شه  خودتونو خیلی برا هم ...

عشقم این سفر با خانواده اس چون پنجاه پنجاه بود گفتم بپرسم 

ما الان باهم دوستیم 

قهرمم ک میگ من میرممممم اشتییییی😢😢😢😢😢😢

درمورد زمان ازدواجم و زمان باردار شدن زنداداشم هم میتونی بگی؟

ایشالله تا دوسال دیگه هم عمه میشی هم عروس

2801